سکسکه جنین  در داخل رحم


سکسکه جنین  در داخل رحم

سکسکه جنین  در داخل رحم

 

 گاهی ممکن است حرکاتی سریع و منظم از جنین احساس کنید، که هرچند ثانیه یکبار اتفاق می افتد. این حرکات به احتمال زیاد سکسکه است. بعضی از خانم ها سکسکه های جنین را بارها در طول روز احساس می کنند، برخی دیگر فقط ندرتا این سکسکه ها کاملا عادی است. شاید به نظر عجیب بیاید، ولی ایستادن بر روی سر و نوشیدن آب، که می شنویم علاج مناسبی است، احتمالا در حال حاضر راه مناسبی برای شما نیست.

پا به پای تغییرات بدن خود پیش بروید همچنان که بچه رشد می کند، شکم شما هم بزرگ می شود. اگرچه این بزرگی زیبا است، ولی می تواند ناراحت کننده باشد. شاید متوجه شوید رحم شما به دنده هایتان فشار می آورد، و گاهی متوجه لگد زدن در یک نقطه ی خاص می شوید، که احتمالا جایی است که دستها و پاهای بچه قرار گرفته.

اگر دوقلو یا بیشتر باردارید، ناراحتیها، البته بیشتر مشهود است. خانم هایی که دوقلو باردارند، ممکن است احساس کنند یک بچه بیشتر از دیگری حرکت می کند، که معمولا به وضعیت قرار گرفتن آنها مربوط می شود - یک وضعیت قابل توجه تر از دیگری است. چه یک، دو، یا بچه های بیشتری درون خود حمل کنید، متوجه می شوید حرکت به این طرف و آن طرف همان طور که به آن عادت داشتید، با بزرگتر شدن شکم مشکل تر میشود.

اگر متوجه شدید بلند شدن هنگامی که به پشت دراز کشیده اید مشکل است، و کسی برای کمک دور و بر شما نیست، ابتدا سعی کنید به پهلو بچرخید و سپس با فشار دادن خود به سمت بالا، در حالت نشسته قرار گیرید .


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد