شربت فواکه ضدبواسیر


شربت فواکه ضدبواسیر

شربت فواکه ضدبواسیر

تصفیه کننده خون، پاک کننده کبداز اخلاط غیرطبیعی، ملین طبع وضدشقاق میباشد.عرقیات: شیرین بیان،گل ختمی، برگزیتون، برگ گردو، نعناع،کاسنی، رازیانه از هرکدام یک شیشه.آبمیوه ها: انگور، آناناس،گیلاس،شلیل، آلو، هلو، پرتقال از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید

شربت فواکه ضدپروستات

مقوی کلیه و مثانه و پاک کننده مجاری ادرار می باشد.عرقیات: کلپوره، مورد،خارخاسک،گزنه، همیشه بهار، اترج،خارشتر از هرکدام یک شیشه.آبمیوه ها: شاهتوت یا آلبالو، توت سیاه یا غوره،سیب، انار، آب انگورگس مزه (بینغوره و انگور)،گوجه سبز، پرتقال هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازهای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه ضدتب

عطش وگرگرفتگی راکاهش می دهد.عرقیات: آویشن، نعناع،چنار،گشنیز، از هرکدام یک شیشه و عرق بید۳شیشه.آبمیوه ها: سیب، لیموشیرین، هندوانه،گریپ فروت،کیوی،گلابی، تمشک از هرکدام ۲۵۰گرم و آب لیموترش ۲ تا ۳قاشق غذاخوری.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازهای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه ضدتومورمغزی

درکنارسایر داروهای ضدتومور مغزی سـرعت درمان را به مقدار زیاد افزایش میدهد.ضدروماتیسم و دردهای مفاصل نیز هستو اورام اندام ها و مفاصل را از بین می برد.عرقیات: گزنه ۷شیشه.آبمیوهها: انار، انگور،سیب،گریپ فوروت، آناناس، پرتقال می خوش، به یاگلابی یا آلواز هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازهای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید. 

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد