شربت فواکه ضدسکته های مغزی با فشارخون


شربت فواکه ضدسکته های مغزی با فشارخون

شربت فواکه ضدسکته های مغزی با فشارخون

 عرقیات: بیدمشک،گلاب،سنبل الطیب،شیرین بیان یاشاه اسپرم،سوسنبر، نعناع،خارخاسک از هرکدام یک شیشه. آبمیوه ها: سیب، به، انگور، آب داخل نارگیل، آناناس، پرتقال شیرین،گلابی از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه ضدسکته های مغزی با فشارخون

عرقیات: برگ گردو، برگ زیتون، بید،کاسنی،گشنیز،گل ختمی، همیشه بهار از هرکدام یک شیشه.آبمیوه ها: سیب، هندوانه، آناناس، لیموشیرین، غوره یا توت سیاه،گریپ فوروت،کیوی از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه هـا و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شـعله ملایم بجوشانیـد،سـپس یکصـدگر مطباشـیر نیم کوب شده را در یک کیسه نخی یا کتانی بسته، واردکرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چایخوری زعفران سائیده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگرجوشیده شود. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه ضدسکته های قلبی

عرقیات: خارشتر،خارخاسک،گشنیز، بید،کاسنی،شنبلیله یا نعناع، بیدمشک از هرکدام یک شیشه.آبمیوهها: پرتقال،گریپ فوروت،گوجه فرنگی،گوجه سبز، انار، انگورگس مزه،سیب از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ا ی که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه ضدسوداوصفراو اگزماوخارشهای جلدی

عرقیات: گل گاوزبان، نیلوفر،گشنیز،کاسنی،شیرین بیان، بادرنجبویه،شاهتره از هرکدام یک شیشهآبمیوهها:سیب، انار،کیوی پوست کنده، لیموشیرین،گریپ فوروت،شفتالو، آلوزرد از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیو هها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال  نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید.

شربت فواکه سنگ شکن و عفونت کلیه

خـون را تصـفیه کرده و برای مبتلایـان به مقـدمه استسـقاء مفیـدبـوده و تقطیر البـول را نـافع و تورم پروسـتات را رفع میکنـد.ضـد واریکوسلنیز می باشدعرقیات: خارشتر،خارخاسک، آویشن،گزنه،شوید، تاجریزی، مرزه از هرکدام یک شیشه.آبمیوهها: انگور، پرتقال، نارنگی، غوره، هویج یا زردک، آب تخم و لر داخل خیارسالادی، ترب سیاه از هرکدام ۲۵۰گرم.طرز تهیه: آبمیوه ها و عرقیات را ۱۰ دقیقه روی شعله ملایم بجوشانید،سپس مقداری عسل و یاشکر و یا قندبه اندازه ای که شیرین شود وارد کرده و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانید. نصف قاشق چای خوری زعفران سائیـده اضافه و ۱۰ دقیقه دیگر بجوشانیـد. در یخچال نگهداری کنید. روزانه بین۱ تا ۳ استکان میل کنید

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد