شناخت انواع مو…


شناخت انواع مو…

شناخت انواع مو...

موهای نرم

ترکیباتی که بهتر است برای این نوع موها در نظر بگیرید، عبارتند از: پروتئینهای گندم و پلیمرها، زیرا این مواد، پوششی بر روی موهای شما کشیده، و ظاهری ضخیم تر به آنها میدهد.

موهای خشک

 ترکیباتی که بهتر است برای این نوع موها در نظر بگیرید، عبارتند از: آمینواسیدهای ابریشم، که به نرمی مو می افزایند و ساختار مو را ترمیم می کنند. لکنین موجود در این مواد بافت مو را حفظ سشوار خود را تمیز کنید. برای این کار، از مسواکی کهنه برای تمیز کردن فیلتر سشوار کنید. شما خواهید دید که با این ترفند سشوار شما بهتر کار خواهد کرد.

چگونه انواع موها را درخشان تر کنیم؟

 موهای نرم

 بهتر است طرز استفاده از اسپری های مو را یاد بگیرید، زیرا این قطرات درخشان و سبک رطوبت را بر روی موهای شما قرار میدهند، بدون آنکه آنها را پژمرده کنند.

موهای معمولی

 ژل ها و کرم های مخصوص مو، بدون اینکه موها را سنگین کنند، به آنها برق و جلا میبخشند. ابتدا ضروری است که محصول آرایشی را بر روی کف دست خود بریزید، و دستها را به هم بمالید سپس به آرامی تمامی سر را نوازش کنید.

اضافه کنید. شیشه ها را تکان دهید، تا مایع داخل آن کف کند. اگر در شیشه ای که از آب لوله پر کردهاید، کف کمتری بوجود آمده، این نشان دهندهٔ (سخت بودن) آب لوله منزل شماست. سعی کنید در آخرین آبکشی موهای خود، بعد از شامپو کردن از بطریهای آب معدنی آماده استفاده کنید.

موها میتوانند جلوهٔ صورت شما را دگرگون کنند

 شما با مدل مویی مناسب، قادرید بسیاری از مشکلات زیبایی خود را رفع کنید.

ترککاهای زیر چشم و چروکک روی پیشانی چتری های تکه تکه ای و بلند، خطهای اطراف چشم و همچنین چروکهای روی پیشانی را تضعیف میکنند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد