شناخت انواع کرم های پنهان کننده…


شناخت انواع کرم های پنهان کننده…

شناخت انواع کرم های پنهان کننده...

 

   ASTRINGENT برای طراوت بخشیدن به پوست ،پنبه یا لیف حوله ای را به داروی آغشته کنید . به آرامی روی پوست صورتتان که قبلا آرایش کرده اید بزنید داروی  سبب میشود ،تا جلوه ی مات مواد آرایشی از صورت محو شود و به پوست صورت شادابی بخشد.

ASTRINGENT

 *دهانتان را هنگام استفاده از کرم پودر باز نگه دارید تا ناحیه گردن شما  در معرض دید باشد و خط مشخص فک شما از بین برود.

*دو پودر که باهم تفائت اندکی دارند در دسترس داشته باشید یکی از آنها برای زمستان مناسب است و دیگری  را برای تابستان نگه دارید بیشتر مواقع سال اگر آنها را باهم مخلوط کنید،کرم پودر بدست آمده بسیار عالی خواهد بود.

* بعد از اتمام آرایش، یک دستمال کاغذی را تکه تکه کنید و آن را به آرامی روی پوست صورتتان بزنید . این کار باعث میشود که مواد آرایشی روی پوست یکنواخت تر شود و در عین حال صورت شما جلوه ملایمی پیدا می کند.

کرم پنهان کننده:

کرم پنهان کننده ی خوب تقریبا هر عیبی روی پوست شما باشد می پوشاند و پوست را بی نقص جلوه می دهد با نوک انگشتات خود یا با برس نرم و یکناختی کرم پنهان کننده را به آرامی به پوست خود بزنید . کسی که پوست نسبتا سالمی ندارد به یک کرم پنهان کننده خوب نیازمند است.

توصیه: کرم پنهان کننده باید کاملا قسمت زیر چشم را بپوشاند قسمت زیر چشم شامل قسمت اطراف زیر چشم هم می شود تا به آن جلوه بهتری بدهد.قسمت زیر چشم شامل قسمت اطزاف زیر چشم هم میشود  تا به آن جلوه بهتری بدهد قسمت اطراف چشم همچنین آمادگی  زیادی برای قرمز شدن و خشک شدن دارد.

انواع کرم پنهان کننده

  • کرم پنهان کنندهٔ مایع: این نوع کرم نه تنها برای پوست های خشک توصیه میشود، بلکه برای پوشاندن قسمتهای بزرگ مانند حلقه های زیر چشم نیز پیشنهاد می شود.
  • کرم پنهان کنندهٔ جامد: این کرم برای پنهان کردن لک، جوش، اثر زخم، کبودشدگی روی پوست به کار میرود. برای اینکه کرم پنهان کننده طبیعی تر بنظر آید، این کرم را با کمی از کرم پودر مایع یا کرم پودری که به صورت کرم است اضافه کنید.

توصیه: اگر کرم پودر مایع یا جامد استفاده می کنید، بهتر است کرم پنهان کننده را بعد از این کرم پودرها بر روی پوست بمالید. ولی اگر کرم پودر به صورت کرم و پودر استفاده می کنید، کرم پنهان کننده را قبل از آن استفاده کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد