شناخت برخی مواد معجزه آسای زیبایی  و درمانی 


شناخت برخی مواد معجزه آسای زیبایی  و درمانی 

شناخت برخی مواد معجزه آسای زیبایی  و درمانی 

 

سی وید (جلبکی) (SEAWEED)

آنچه که شما هنگام رفتن به ساحل دریا از آن اجتناب می کنید، دارای فواید بسیاری برای متی شماست. این جلبکها به صورت خشک و یا تکه ای به فروش میرسد. مردم دوست دارند را در آب حل کرده و با سوپ و یا سالاد میل کنند. اگر شما از طعم آن خوشتان نمیآید، میتوانید قرص آن را استفاده کنید. از مهمترین فواید آن می توان به منافع هیدراته و همچنین فعال کردن تنبلی با کم کاری غده تیروئید اشاره کرد.

سيلينيم (SELENIUM)

با خوردن این ماده اثرات ویتامین E در بدن شما افزایش مییابد. سیلینیم از لحاظ سوخت و بدن ارتباط نزدیکی با ویتامین E دارد و به رشد بافت های بدن و بازسازی دوباره آنها کمک کنند. نقش مهم این ماده در حفظ شادابی و نرمی پوست است.

سیلیکا (SILICA)

افرادی که به ظاهر خود اهمیت می دهند به این مکمل ایمان دارند، زیرا با مصرف آن پوستی با طراوت، موهای زیبا و ناخنهایی مستحکم همراه با رشد سریع تر بدست میآورند. این ماده چنین کولاژن مورد نیاز بدن را نیز تأمین میکند.

اسپرلینا (SPIRULINA)  

این ماده به علت کم کردن اشتها طرفداران بسیاری در میان مشتاقان کم کردن وزن در سراسر یا دارد. این ماده سرشار از «فنیلالاثین» که یک ماده طبیعی است، می باشد. این ماده احساس سیری تقویت میکند. شما میتوانید آن را از داروخانه ها تهیه کنید.

وندیل سولفات(VANADYL SULFATE) 

این مادهٔ مقوی به ساخت بافت ماهیچه های ضعیف و بالا بردن میزان جذب آمینواسید کمک می کند.

روی:

این ماده معدنی برای التیام و درمان خراشیدگیها و زخمها مفید است. همچنین برای شکل دهی کولاژن سلولی، ضروری میباشد. روی به رشد سلولی و بافت آن کمک میکند. مقدار تجویز شدهٔ آن ۹۰ میلیگرم در روز است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد