شناخت دوره های بیماری ام اس 


شناخت دوره های بیماری ام اس 

شناخت دوره های بیماری ام اس 

 

به حداقل رساندن تاثیر ام اس بر کاروتفریح

عموماً یک بیماری با دوره هایی از خاموشی و شعله ور شدن است، یعنی علایم آن به صورتی غیرقابل پیش بینی می آید و میرود. بنابراین وسط یک حمله ی ام اس در یک هفتهای پر از تنش و اضطراب، در مورد مسائل مهم زندگی، تصمیمات بزرگ، نگیرید.

خیلی از مردم به محض اینکه میفهمند ام اس  دارند، یا طی حملات بعدی این بیماری، قدرت کاری شان را پایان یافته می بینند؛ به فاصله ی چند هفته یا چند ماه حالشان خوب می شود  درحالی که بیکارند. اگر به خاطر ام اس ، در آستانهای رها کردن کار خود هستید، اول مطمئن شوید که تمام امتیازات قانونی ممکن شما را تحت پوشش قرار میدهد؛ بعد اقدام به بازنشستگی پیش از موعد به دلیل از کارافتادگی کنید.

ام اس به زبان آدمیزادتفریح و تمدد اعصاب، درست به اندازه ی کار مهم است. خیلی از افراد، زمانی دست از کار می کشند که دیگر نمی توانند درست کار کنند یا حالشان خوب نیست. قبل از اینکه آنها متوجه شوند، خیلی از چیزهایی که زندگیشان را پر از شور و شعف میکرد، از دست دادهاند. در این کتاب چندین بار به روشهای متفاوت رسیدن به راه رسیدن به آن و هرآنچه را برایتان مهم است، خواهید یافت. مبتلایان به ام اس شنا می کنند، به اسکی، قایقرانی و گلف می پردازند و به مسافرت و گردش به در چهارگوشه ی جهان میروند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد