شناخت قرص های لاغری …!!


شناخت قرص های لاغری …!!

شناخت قرص های لاغری ...!!

 

(Glutamine) گلا تامین

این اسید آمینه جذب مواد غذایی را برای ساختن بافت عضلانی تسریع میکند.

اچ ام بی HMB

بتا هیدروکسی متیل بوتی ریت (HMB) جدیدترین سوزانندهٔ چربی و مکمل پروتئینی سازندهٔ ماهیچه ها است که توجه متخصصین را به خود جلب کرده است. تحقیقات بیانگر این مسئله است که ورزشکاران با مصرف ۳ گرم از این ماده به طور روزانه، میتوانند ۹۳ درصد سایز ماهیچه ها و قدرت عضلانی خود را افزایش دهند. در ضمن دو برابر بیش از ورزشکارانی که از این مکمل استفاده نمیکنند، میتوانند چربی بدن خود را کاهش دهند.

ال - کارنیتین L - Carntine

 این مکمل به عنوان تسریع کنندهٔ فواید مکمل کروم معرفی شده است. این ماده مشتاقان پروپا قرص تندرستی و چاقی های مزمن را به سوی خود جلب کرده است. معمولاً آن را در واحد جدا یا با ترکیبی از دیگر مکمل ها به فروش می رسانند. ال - کارنیتین یک آمینو اسید است که کمی از آن در بسیاری از رژیم های غذایی موجود است. مقدار تجویز شدهٔ این مکمل از ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم درروز است.

مریدیا(Meridia)

این ماده، داروی تجویز شده توسط پزشکان است و با نمونه های قبلی آن (فن فن و ریدا کس) تفاوت دارد. این مکمل فقط برای افرادی که اضافه وزنی در حدود ۳۰ کیلو و یا بالاتر دارند، توصیه شده است. به علت مشکلات موجود که با دیگر محصولات لاغری تجویز شده وجود داشته، شما بهتراست قبل از استفاده از این مکمل با پزشک خود مشورت کنید.

اورلیستات (orlistat)

یک داروی رژیمی تجویز شدهٔ جدیدی است که مستقیماً بر روده اثر میگذارد. این مکمل از گروه داروهایی است که به جلوگیری کننده های (لیپس) مشهور هستند. لیپس آنزیمی رودهای است که چربیها را میشکند. این دارو، بر روی آنزیم روده اثر گذاشته و از جذب چربی تا حدود ۳۰ درصد جلوگیری میکند.

پريجنولون (Pregnenolone)

این هورمون به طور طبیعی در بدن ما تولید میشود، اما تولید آن بعد از ۳۵ سالگی کاهش مییابد. این مکمل فواید داروهای ضد پیری را دارد و در ضمن سرعت لاغر شدن را افزایش داده، ماهیچه ها را بهبود میبخشد، و پوست را تقویت میکند. مقدار تجویز شدهٔ این مکمل، ۱۰ گرم و ۲تا ۳ بار در هفته است.

پیروویت Pyruvate

این ماده در سیب قرمز موجود است. و در حال حاضر به صورت کپسول به فروش میرسد. در مورد این مادهٔ طبیعی حدود ۳۰ سال تحقیق شده، تا سودمندی و قابل اطمینان بودن آن به اثبات برسد. شما با خوردن آن به سوزاندن چربی و کربوهیدراتهای بدن خود به طور مؤثری کمک می کنید.

سیبوترامین (Sibutramine)

دارویی است که فقط به عنوان بازدارندهٔ اشتها معرفی شده است و با حفظ سطوح بالایی از سروتونین (ترکیب شیمیایی خون) در بدن، احساس سیری را تقویت میکند. کسانی که از این ماده استفاده میکنند، میل کمتری به غذا داشته، و در نتیجه غذای کمتری میخورند. نتایج جالب توجه این تحقیقات گسترده نشانگر این مسئله بوده است که این ماده 3/2 مردم را قادر ساخته تا ۵ تا ۱۰ درصد چربی بدن خود را، بدون خطر و انجام تمرینات ورزشی شدید و یا رژیم غذایی اضافی از دست می دهد.

ونادیل سولفات  Vanadyl sulfate

این ماده به ساخت بافت ماهیچه ای کم چربی بوسیلهٔ افزایش میزان جذب آمینو اسید کمک میکند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد