قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / ظاهر آراسته یک زن چقدر یک مرد را تحت تأثیر قرار می دهد …؟؟؟
ظاهر آراسته زن
ظاهر آراسته زن

ظاهر آراسته یک زن چقدر یک مرد را تحت تأثیر قرار می دهد …؟؟؟

ظاهر آراسته یک زن چقدر یک مرد را تحت تأثیر قرار

می دهد …؟؟؟

 

 

علت عدم توجه زن به ظاهرش 

 

گروهی از زنان که کار بیرون از خانه دارند، وقتی به خانه می آیند مشغول انجام کار خانه می شوند و گاهی انجام کار بیش از حد در خانه و خستگی بیرون از خانه باعث می شود که آنها به وضع ظاهر خود بی دقت شوند و بعضی اوقات دیگر نتوانند با ظاهری آراسته و اخلاق خوش از شوهر خود استقبال کنند.

گاهی زن که بیرون از خانه هم کار نمی کند، در داخل خانه آن چنان سرگرم بچه داری و شستن و پختن می شود که بر اثر خستگی بیش از حد نمی تواند با ظاهری آراسته و لبی خندان در آستانه درب منزل یا اطاق ظاهر شود و از شوهرش استقبال کند

و زمانی هم بیماری و کسالت مانع از انجام این وظایف می شود

 

اثر توجه زن به ظاهرش 

 

هر مرد با شعوری می تواند این حالات زن را درک کند و این مسایل را دلیل بر کوتاهی در انجام وظیفه و نداشتن علاقه زن نسبت به خود قلمداد نکند.

اما این مسئله و گذشت مردان نباید موجب شود که زنان همیشه نسبت به راه و وضع ظاهری خود بی توجه باشند و بگویندظاهر و باطن همین است و شوهر باید قبول کند و عده ای دیگر به بهانه خانه داری و بچه داری عواطف و احساسات شوهر را نادیده گرفته و نسبت به وظایف همسری خود بی توجه باشند

زیرا همان گونه که زنان از شوهرشان خود انتظاراتی دارند، شوهران هم از زنان توقعاتی دارند.

متأسفانه عده بی شماری از زنان از درک کامل مردان و انتظارات شوهران عاجزند.

وقتی صحبت از آراسته بودن لباس و پاکیزه بودن ظاهر می کنیم می پندارند منظور از حفظ خانواده و انسجام خانوادگی آن است که نسبت به مسائل زندگی بی توجه باشند و تنها به مدل مو، لباس و آرایش خود فکر کنند تا بتوانند همیشه همانند رقاصه  که در کاباره ها کار می کنند از شوهران خود پذیرایی کنند.

باید در نظر داشته باشید که تصور شوهر از زن یک موجود فهمیده و کاردان و با محبت است که همیشه سعی دارد هر کاری را به موقع به اقتضا زمان و مکان انجام دهند.

نباید فراموش کنید کاری را که از صمیم قلب به منظور خشنودی شوهر انجام می دهید با ظاهر سازی فریبنده کاملاً متفاوت است و مردان دانا به راحتی قادرند این دو را از هم تشخیص دهند.

تنها محبت، عشق، فداکاری و داشتن صداقت در گفتار و رفتار است که گذشت زمان قادر نیست ارزش آنها را از بین ببرد،

ظاهرسازی فریبنده برای هر قصد و منظوری باشند تنها چند روزی دوام دارند.

چطور به نظر می آیید؟ شاید بارها شنیده باشید که عده ای از دوستان و آشنایان میگویند اگر میخواهی زندگی زناشویی بهتری داشته باشی، باید ظاهر خود را بهتر و زیباتر کنی.

من خود معتقدم که ظاهرآراسته افراد میتواند اثرات مثبت و منفی عمیقی بر دیگران بگذارد 

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *