قالب وردپرس درنا توس
خانه / اشنایی با داروهای گیاهی / عرق زول می تواند چندین بیماری را درمان کند …
عرق زول
عرق زول

عرق زول می تواند چندین بیماری را درمان کند …

عرق زول می تواند چندین بیماری را درمان کند …

 

عرق زول چیست ؟

(عرق زول) را که از گیاه «زول شتره» میگیرند از گیاهان با رویش بیابانی و وحشی است که موجب درمان بسیاری از بیماری است. «عرق زول» بسیار مقوی و مؤثر است به همین دلیل حتماً باید با قند یا کمی عسل میل شود.

درمان با عرق زول

«عرق زول» برای درمان کاهش پلاکت بسیار مؤثر بوده و گلبول قرمز خون را افزایش می دهد.

و از این طریق در درمان کم خونی و تنگی نفس و آسم و نیز کاهش سکته مغزی و قلبی مؤثر است. عرق زول پوست و عروقی پوستی را باز و پوست را شفاف میسازد.

«عرق زول» جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه  خون از بین می برد. برای نفخ معده و روده بسیار مؤثر است.

برای دستگاه گوارش، درمان کولیت و فعال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی عشر روده و تجزیه و تحلیل چربیها (تریگلیسیرید و کلسترول) بسیار خوب و مؤثر عمل کرده است.

غدد فوق کلیه را فعال کرده و ترشح آدرنالین را تنظیم می کند و استرس و عصبانیت و اضطراب را از بین می برد.

از همه جالب تر افزایش انسولین و فعال کردن لوزالمعده و کاهش قند خون و درمان دیابت است. به همین جهت در افراد غیردیابتی باید حتماً با کمی عسل طبیعی میل شود. چون به شدت قند خون را کاهش میدهد.

بیماران قندی می توانند هر ۴ ساعت یک استکان عرق زول را تناول کنند و اثرات معجزه آسای کاهش دیابت و درمان آن را تجربه کنند و اگر به همین ترتیب ادامه دهند قند بالا را کاهش داده و پایین می آورد.

عرق زول یبوست را از میان برده و به روده نرمی می دهد. برای افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند، قبل از غذا یک استکان و بعد از غذا نیز نصف استکان تناول نمایند.

«عرق زول» را میتوان بیست دقیقه قبل از غذا تناول نمود. در طول روز به جای آب می توان به طور متناوب از «عرق زول» و چند ساعت بعد «عرق هوفاریقون» و چند .ساعت بعد و«عرق زنبق» تناول کرد و آثار آن را که تنظیم تمام اعضای بدن و شفافیت پوست و طراوت و شادابی و تحرک و سرزندگی و از میان رفتن اوره و اسید اوریک و چربی و کلسترول و قند و تیرگی پوست و تناسب اندام است، ملاحظه نمود.

مطلب پیشنهادی

گیاه ماردارو

همه چیز در مورد گیاه ماردارو!!

همه چیز در مورد گیاه ماردارو!! طریقه استعمال ماردارو ۱- برای درمان یبوست: ده گرم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *