قالب وردپرس درنا توس
خانه / اشنایی با داروهای گیاهی / عسل در درمان معجزه می کند …!
عسل
عسل

عسل در درمان معجزه می کند …!

عسل در درمان معجزه می کند …!

 

ویژگی عسل 

طبع عسل گرم است و در افراد گرم مزاج بایستی با آب یا آبلیمو مصرف شود. بین انواع عسل از نظر گرمی نیز درجاتی وجود دارد. با ارزش غذایی و دارویی اثر عجیبی روی بیماری خصوصا بیماری عفونی دارد و برای هیچ نوع بیماری مضر نیست بلکه برای درمان همه بیماری حتی بیماری دیابت مفید است.

یکی از شگفتی عسل این است که اگر به طور صحیح مصرف شود برای جذب قند موجود در آن سلول مغز نیاز به انسولین ندارند و برای تمام فصل سال و اکثر بیماری کاربرد دارد.

رنگ عسل 

رنگ مختلف عسل بیانگر نوع آن گلی است که زنبور از آن تغذیه نموده است. هر گلی خاصیت مخصوص خود را دارد و برای شفادرد خاصی موثر است و یک از راه تشخیص عسل سالم این است که یک قطره  عسل را روی یک قطعه شیشه ریخته چنانچه قطره عسل سریعاً وارفت و پخش شد دلیل به فاسد شدن عسل و دخل و تصرف انسان است. قطره  عسل طبیعی لحظاتی سفت و کمی مدور باقی می ماند.

درمان با عسل 

اگر مردم ما ماهیت عسل را خوب بشناسند بدون تردید به عنوان یک مکمل غذایی بسیار پرارزش موجب رفع بسیار از کمبود غذایی آنها می شود

لذا با مصرف روزانه و مناسب عسل می توان از بروز بسیاری از بیماری ناشی از سوء تغذیه جلوگیری کرد.

چه زیباست که این دو عصاره ممتاز آفرینش (قرآن و عسل) شفابخش تمام آلام و رنج و کاستی و درد روحی و جسمی و درمانگر و جبران ساز همه  کمبود و نواقص و امراض بشری می گردد و این دو اعجوبه هستی ما را از منجلاب ها و گرداب ها و گردبادها و فاضلابها و سیاه چالها می رهاند و روح عطشناک ما را سیراب مینماید.

عسل و شادابی

در یک لیوان آب سیب آب یک عدد لیموترش تازه و یک قاشق مربا خوری عسل اضافه کنید و به تدریج و جرعه جرعه میل کنید تا همیشه سالم و با نشاط باشید.

این نوشیدنی

نیروی کار کردن به شخص می دهد.

تشویش و نگرانی را بر طرف می کند.

شخص را در مقابل ابتلا به امراض مقاوم می کند و در نتیجه آثار واضح تغذیه و طبی آن سبب طولانی شدن عمر می شود.

مطلب پیشنهادی

گیاه ماردارو

همه چیز در مورد گیاه ماردارو!!

همه چیز در مورد گیاه ماردارو!! طریقه استعمال ماردارو ۱- برای درمان یبوست: ده گرم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *