علت اهمیت آزمایش توکسوپلاسموز در ایالت متحده


علت اهمیت  آزمایش توکسوپلاسموز در ایالت متحده

علت اهمیت آزمایش توکسوپلاسموز در ایالت متحده

 

دکترها گاهی اوقات در طول اولین معاینه ی دوران بارداری، انجام آزمایش های دیگری را نیز ضروری می دانند. این آزمایش های اضافی عبارت است از: - و بررسی قند خون معمولا این آزمایش را در حدود هفته های ۲۴ تا ۲۸ بارداری انجام می دهید، ولی گاهی در صورتی که در معرض خطر دیابت بارداری قرار داشته باشید، دکتر می تواند این آزمایش را در سه ماهه ی اول انجام دهد.

در مورد جزئیات چگونگی انجام این آزمایش،  و برای فهمیدن علت اهمیت درمان دیابت بارداری،  آبله مرغان. شاید دکتر برای کسب اطلاع از مصونیت شما نسبت به آبله مرغان، این آزمایش را انجام دهد. اگر مطمئن نیستید آبله مرغان گرفته اید یا نه، یا میدانید به آن مبتلا نشده اید، به پزشک خود بگویید تا از نظر مصونیت آزمایش شوید. برای کسب جزئیات بیشتر در مورد آبله مرغان،  توکسوپلاسموز.

گاهی دکتر میتواند برای کنترل مصونیت نسبت به ، که نوعی عفونت انگلی است، آزمایش دهد. در ایالات متحده، آزمایش توکسوپلاسموز متداول نیست، مگر اینکه در معرض خطر بیشتری برای آن قرار داشته باشید. مثلا اگر یک گربه ی بیرون از خانه دارید و شما تنها کسی هستید که جعبه ی فضولات او را عوض می کنید، پزشک شما به احتمال زیاد، برای کنترل شیوع بیماری در گذشته با حال آزمایش میدهد.

اگر در فرانسه زندگی می کنید، جایی است که توکسوپلاسموز بسیار شایع تر است، پزشک شما احتمالا به انجام این آزمایش توصیه می کند. اسیتومگالو ویروس ها (CMV). انجام آزمایش برای عفونت سیتومگالوویروس، که یک عفونت شایع در دوران خردسالی است، در طول دوران بارداری رایج نیست. به هر حال، اگر در تماس زیاد با کودکان دبستانی هستید که ممکن است به عفونت مبتلا باشند، شاید پزشک شما انجام آزمایش را توصیه کند. مانند توکسوپلاسموز، آزمایش خون نشانه ای از عفونت را در گذشته با حال بررسی می کند


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد