علت کوچک بودن پستان ها چیست ؟؟


علت کوچک بودن پستان ها چیست ؟؟

  علت کوچک بودن پستان ها چیست ؟؟

 

علل کوچک بودن پستان ها :

۱- سندرم بروز صفات مردانه. ۲- کمی ترشح غده هیپوفیز. ۳ - سل ریوی ۴ - اختلالات هورمونی

منابع خوراکی:

سویا - روغن سویا - شیر سویا زرده تخم مرغ آب پز شدهشویدشیره شیرین بیان جوانه شنبلیله کباب پستان  - روزی یک سیخ روغن نخل اره ایچای ( جوانه شنبلیله +انیسون + رازیانه + برگ ریحان +زیره سبز + شوید تازه یا تخم آن + شیرین بیان + مرزنجوشی + چمن معطر) با کمی آبلیمو تازه و عسلسیب زمینی هندی وحشی روزی یک لیوان شیر + یک قاشق مرباخوری عسل به همراه یک کپسول امگا- ۳ و ۶ فیبرهاموززیرہترخونشیر یک لیوان + سویا آسیاب شده یک قاشق مرباخوریماء الشعیرغورهدم کرده شبدر قرمز ( یک مشت در ۳ لیوان آب داغ ۳ ساعت دم کنید)توت فرنگی

هومو پاتی : کوچکی سینه دختران بالغ IYC

درمان موضعی استفاده از بادکش روزی ۲ بار هر بار ۲ الی ۵ دقیقه پودر OBESE + کره + کمی بوراکسیضماد زیره سبز آسیاب شدهموم عسل + روغن کنجد ضماد برگ بید انجیر ضماد دارچین + دار فلفل + بادیان ( هر یک۱۰) + کره گاویکوچک بودن سایز سینه در خانم ها دلایل مختلفی دارد از جمله دلایل رایج آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
 • ۱-علل هورمونی:

  الف: هورمون های فولیکولین-لوتئین:( که هر دو از هورمون های تخمدان هستند ) و در صورت کمبود آن ها فقط با تجویز متخصص زنان باید استعمال شوند.
  ب: کم کاری تیرویید و هیپوفیز :نیز عامل بسیار نیرومندی محسوب می گردد. در کل کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستان هااست.

 • ۲- لاغری مفرط:

 • افراد لاغر کلا بافت چربی در بدنشان کم است و همچنین هورمون های جنسی در بدنشان کمتر از افراد عادی است که این امر باعث کوچک بودن پستان می گردد.

 • ۳ – رژیم لاغری و سوء تغذیه :

 •  مخصوصا در خانم های چاقی که بدون برنامه علمی بطور ناگهانی شروع به کم کردن وزن می کنند چربی های بدن کاهش می یابد و چون پستان نیز مقدار زیادی بافت چربی دارد کوچک می گردد و همچنین چروکیده و افتاده می شود. در این افراد چون کوچکی پستان بدنبال رژیم غذایی بوده است بنابراین با توقف رژیم غذایی و برگشت به حالت عادی واستفاده از رژیم پر پروتیین مشکل فرد برطرف خواهد شد. البته ممکن است کمی افتادگی در پستان ها باقی بماند.

 • ۴- ژنتیک:

 •  این مورد شایع ترین علت کوچکی پستان ها در خانم ها می باشد. و معمولا به کرم ها و قرض های گیاهی پاسخ مناسبی نخواهد داد و این مواد به هیچ عنوان باعث رشد پستان نمی گردند.

 • اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، نمی توانید (مگر با عمل جراحی)، اما می توانید با کار کردن روی عضلات سینه، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.

 

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد