قالب وردپرس درنا توس
خانه / ماساژ درمانی / فواید هوای تازه برای سلامتی چیست..؟؟
هوای تازه تنفس کنید
هوای تازه تنفس کنید

فواید هوای تازه برای سلامتی چیست..؟؟

فواید هوای تازه برای سلامتی چیست..؟؟

هوای تازه تنفس کنید….

یکی از بلایایی که زندگی مدرن انسان امروز را، گریبان گیر خود کرده است، آلودگی هواست که باید با آن به مقابله بپردازیم. آلودگی هوا موجب گرفتگی بینی،سینوزیت و سایر مشکلات تنفسی خواهد شد. آن چه تنفسی می کنیم بر آن چه احساس می کنیم و میزان انرژی مان بسیار مؤثرتر خواهد بود. ماساژ بینی و گونه ها، راه بینی و سینوس ها را از گرفتگی رها خواهد ساخت وشما در می یابید که با کمک این روش به مراتب راحتتر تنفس می کنید.

 

12

 

1-بینی راپاک کرده و سینوسها را برای تخلیه تحریک کند. سپس نقطهای را در دو طرفبینی، درست در امتداد وسط پل بینی فشار دهید تا به تخلیه راههای تنفس کمک کند.

۲. سپس با استفاده دو انگشت اشارہ ۲. سپس با استفاده دو انگشت اشارہ خود بر روی نقطهای واقع در گوشه خارجی هر دو سوراخ بینی که به شکل حفرهای کم عمق حس میشود فشار آورید.

 

34

۳. انگشتانتان را روی هر دو گونه قرار دهید و به آرامی آنها را به طرف عقب و گوشها بکشید. سپس انگشتان شست خود را در کف گونه ها قرار دهید و با ملایمت آنها را به داخل فشار دهید و این حرکت را در خطگونه ها امتداد دهید.

۴. ابتدا با دو انگشت و سپس با کف دستها، به شکل حرکت دوار در دایرههای کوچک گونه ها را ماساژ دهید. این حرکت، عضلات ناحیه را از تنش رها خواهد ساخت وجریان خون در گونه ها را افزایش میدهد.

 

 

0

۵. در کف هرگونه، درست در امتداد مردمک چشم گودی کوچکی قرار دارد که نقطهای ST3 را در خود گرفته است. این نقطه را با انگشتان خود بفشارید تا به رفع تنش،دردهای صورت و گرفتگی مجاری بینی کمک کند.

مطلب پیشنهادی

ماساژ بینی و گوش

ماساژ بینی و گوش به چه صورت است..؟؟

ماساژ بینی و گوش به چه صورت است..؟؟ چند کارکرد مهم دارد. هنگامی که به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *