فوت و فن آرایش صورت …


فوت و فن آرایش صورت …

فوت و فن آرایش صورت ...

 

چشم ها

درست آرایش کردن چشمها، آنها را به طور چشمگیری درخشان و زیبا میکند.

۱) درست زیر قوس ابروی خود را سایهٔ روشن بزنید.

۲) با سایه ای هم رنگ سایه چشم خود، روی پلک بکشید.

۳) خط چشمی تیره تر را به روی چین و چروک چشمها، و روی خط بالایی مژه ها و خط پایینی آن بکشید

 ۴) با خط چشم نرمی حدود چشم را مشخص کنید، و در قسمت مژهها در جایی که مویی نماند. .و یا کم پشت شدهاند، خطی بکشید

۵) از مژه مصنوعی استفاده کنید که با کمی تمرین میتواند همانند یکی مزه طبیعی به نظر آیا .شاید لازم باشد که آن را باریکتر و جمع و جورتر کنیم، تا طبیعی به نظر آید

6) با ریمل مژههای فرفری را به هم بپیوندید، و با این کار چشمان شما درشتتر و هوشیارترنظر میرسند

لبها

با رسیدگی به لبهای خود، توجه دیگران را از قسمتهای خسته و پژمردهٔ صورت خود دور می کنید. رژلب اثرات داروها را بر روی لبها از بین میبرد

۱) بامداد لبی نرم میتوانید گوشه های لب را به درستی نشان دهید، تا شاداب تر به نظر آیند.

۲) رنگ رژ گونه و رژ لب خود را هماهنگی کنید.

۳) از رژ لبهای پایدار و ماندنی که ۲۴ ساعت دوام دارند استفاده کنید، اگر لبهای شما خیلی خشک است، بر روی آنها و ازلین بمالید.

مو

ریزش موها، از مهمترین و دردناک ترین تغییراتی است که هنگام بیماری پدید میآید. ولی با معالجات پیشرفتهٔ امروزی افراد تمامی موهای خود را از دست نمیدهند.

۱) به دنبال آرایشگر ماهری باشید. با کوتاه کردن موها، میتوانید آنها را ضخیم تر نشان دهید. مقداری از موهای خود را نگه داشته، تا در آینده رنگی که به آن نزدیکی تر است را برای کلاه گیسی خود انتخاب کنید. توصیه: اگر شما تحت درمان با شیمی درمانی هستید، ممکن است موهای بلند ظاهر شما را بهتر نشان دهد. زیرا میتوانید با بستن موها در پشت سر، قسمتهای خالی تر آن را پنهان کنید.

۲) از مواد شیمیایی پرهیز کنید. تا زمانی که موهای شما کاملاً رشد نکرده است، از زدن فر شش ماهه، رنگی کردن و صاف کردن موهای فرفری خود اجتناب کنید. در این مدت از شامپوهای ملایم و تقویت کنندههای مو استفاده کنید.

۳) کلاهگیس امروزه تنوع این نوع کالا بسیار زیاد است. شما میتوانید از نوع مصنوعی و یا موی طبیعی آن استفاده کنید. برای این کار وقتی را به آن اختصاص دهید و مدلهای مختلفی را بر روی سر خود امتحان کنید. از یکی از دوستان و یا آرایشگر خود بخواهید که در این امر به به شما کمک کند. سایز و راحتی آن را در نظر بگیرید، و برای خرید با یک فرد خبره در این کار مشورت کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد