قالب وردپرس درنا توس
خانه / لباس نوزاد از چه پارچه ای باید باشد؟
جنس لباس نوزاد
جنس لباس نوزاد

لباس نوزاد از چه پارچه ای باید باشد؟

لباس نوزاد از چه پارچه ای باید باشد؟

لباس نوزاد

بدون تردید باید از جنس پنبه خالص باشد. پیش از آنکه نوزاد را از زایشگاه به خانه ببرید چند پیراهن پنبه ای بدون دکمه و با آستین های بلند برای او تهیه کنید.

لباس خواب بلند پنبه ای و چند پتوی پنبه ای برای نوزاد خریداریبلوزهای گشاد در اختیار داشته باشید در زمستان از کلاه پشمی استفاده کنید. بخاطر داشته باشید برای نوزاد و کودک شیر خوار از پارچه های با الیاف مصنوعی استفاده نکنید و پارچه پنبه ای فراموش نشود.

پوست نوزادان بسیار حساس و لطیف است. بنابراین قبل از هر چیز موقع خرید باید به جنس لباس دقت کنید. لباس نوزادان باید حتما نخی باشد و برای آن‌ها حساسیت ایجاد نکند. زیاد در بند قیمت کم لباس نباشید. فقط در این سن است که به خاطر سلامت کودک حتما باید برای او لباس با جنس خوب بخرید. برای خرید لباس بچه خوب هم ناچارید هزینه بالایی را بپردازید. فراموش نکنید که بهتر است لباس نوزاد دکمه، زیپ یا اضافات دیگر نداشته باشد و باعث آزار بچه نشود. بهترین دکمه‌ برای لباس نوزاد، دکمه‌های چفتی و ظریف هستند. حتی لازم است قبل از خرید، راحتی درزهای لباس را هم چک کنید. لباس نوزاد باید به اندازه کافی دکمه داشته باشد تا راحت بتوانید آن را به تن او بپوشانید یا درآورید.

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *