previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider

لطافت پوست در چند ثانیه….


لطافت پوست در چند ثانیه….

لطافت پوست در چند ثانیه….

 

شستشو با خیار برای حفظ لطافت بدن

 خیار پوست بدن را لطیف و شاداب میکند و موجب می شود سلول های تازه به وجود آیند. ابتدا در یک مخلوط کن سه خیار خرد شده را له کنید (می توانید خیارها را رنده کنید) و هنگام دوش گرفتن خمیر بدست آمده را در داخل لیفی ریخته ولیف را به تمام بدن خود بکشید. سپس بدن خود را خوب شستشو دهید.

درمان پوست های خشک و ترکت خورده

 ۱ قاشق غذاخوری جلبک قهوهای خشک شده را با یک قاشق غذاخوری روغن گیاهی مخلوط کرده، مواد را بر روی قسمتهای خشک بدن ماساژ دهید و بعد آن را با یک لیفی خشن و زبر پاک کنید.

گوجه فرنگی به عنوان از بین برنده  چربی ها

 پوست گوجه فرنگی رسیده ای را بکنید و در مخلوط کن آن را له کنید. با تکه ای پنبه مغز گوجهفرنگی را بر روی صورت خود بمالید. ۱۵ دقیقه صبر کنید و صورت خود را با آب ولرم بشوید. گوجهفرنگی حاوی اسیدهای جذب کننده  چربی است و خاصیت لایه برداری طبیعی پوست را نیز داراست.

برطرف کردن خطوطی که در اثر بد خوابیدن به وجود آمده تا حد امکان بر روی صورت خود نخوابید. در ابتدا ممکن است اگر عادت به خوابیدن بر روی صورت دارید با مشکلاتی روبرو شوید ولی در نهایت ترک این کار به از بین رفتن چین و چروکهای صورت کمک می کند.

 اگر هنگام صبح با یکی از آن چروک های آزار دهنده بر روی صورت از خواب بیدار شدید با این ظاهر ناخوشایند بیرون نروید. برای رفع این مشکل لیفی خیلی خیس و خیلی گرم را بر روی خطها و چروک ها قرار دهید تالیف سرد شود و خیسی صورت خود را با باد ولرم سشوار خشک کنید. این کار را تا از بین رفتن کامل خطها چند بار تکرار کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد