لوازم فرعی و نقش مهم آن در زیبایی


لوازم فرعی و نقش مهم آن در زیبایی

لوازم فرعی و نقش مهم آن در زیبایی

 

آیا تا به حال با خانمی روبرو شده اید که از همهٔ لوازمی که جزئی و کم اهمیت به نظر میرسند، ولی در حقیقت ظاهر شخص را زیباتر و شیک تر نشان میدهند، اطلاع داشته باشد. در عوض من زنان بسیاری را می شناسم که نه تنها از وجود این لوازم مطلع هستند، بلکه طرز استفادهٔ صحیح از آنها را نیز میدانند. استفادهٔ مناسب از این وسیله ها هم سبب زیباتر شدن لباس شما می شوند، و هم نشانگر نوع علایق و سلیقهٔ فردی نیز میباشند، و رکن اصلی کمد لباس شما را تشکیل میدهند. من شخصاً لوازم فرعی را برای تکمیل ظاهر هر خانمی واجب میدانم. و تک تک آنها از کیف دستی گرفته تا لباس زیر را مورد توجه قرار داده، به طور جداگانه به آنها اشاره ای می کنم.

کیف دستی عالی

 یکی از مهمترین لوازمی که در کمد لباس هر خانمی دیده می شود، کیف است. و آن به علت هم سطح بودن دید آن با چشم زودتر از کفش مورد توجه دیگران قرار میگیرد. هرگز کیفی بزرگتر از ابعاد ۲۵/۴x۱۲۰ سانتی متری نخرید، مگر اینکه بخواهید آن را فقط به عنوان کیف مسافرتی استفاده حتماً لازم نیست برای هر لباس خود کیف هم رنگ آن را تهیه کنید. این کار وقتگیر است.

همین قدر که کیف و لباس تان با هم هماهنگی داشته باشند کافی است. برای این منظور از کیفهای رنگارنگ و یا کیف هایی با رنگ خنثی (رنگهایی که زیاد پر رنگ و یا روشن نباشند مانند خاکستری و یا قهوهای کم رنگ) استفاده کنید.

سعی کنید همیشه کیفی با کیفیت عالی انتخاب کنید. چون نه تنها دوام بیشتری دارد، بلکه زود پاره و فرسوده نمی شود، و احتیاج به تعمیر نیز پیدا نمی کند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد