لیزر موهای زائد در دوران بارداری خطرناک است…؟


لیزر موهای زائد در دوران بارداری خطرناک است…؟

لیزر موهای زائد در دوران بارداری خطرناک است...؟

 

اپیلاسیون: اپیلاسیون پاها یا کشاله های پا، یعنی استفادهی موضعی از موم گرم شده و سپس برداشتن آن به همراه مو. هیچ چیزی در موم نمی تواند مشکلی برای بچه به وجود بیاورد. بنابراین در زمان بارداری به اپیلاسیون خود ادامه بدهید تا آسوده خاطر و بدون موهای زاید باشید.

رفع موهای زاید با لیزر لیزر مورد استفاده در رفع موهای زاید، با انتقال و حرارت به پیاز مو، رشد مجدد مو را متوقف می کند. اغلب برای کاهش درد، ابتدا کرم های بی حسی به پوست مالیده می شود. اگرچه نتوانسته ایم اطلاعات خاصی از رفع موهای زائد با لیزر در دوران بارداری به دست آوریم، هیچ دلیلی مبنی بر بروز مشکلاتی برای بچه با این روش درمانی، که به صورت موضعی انجام می شود، نمی دانیم.

مانیکور و پدیکور: از پرسش های مکرر دیگر این است: «آیا در دوران بارداری می توانم ناخن های دست و پایم را درست کنم یا از ناخن مصنوعی یا کاشت ناخن استفاده کنم؟» بار دیگر پاسخ می دهیم، بله، عقل سلیم حاکی از آن است که اگر به یک آرایشگاه قابل اعتماد بروید که وسایل آن کاملا تمیز باشد و محیط آن از تهویه ی مناسب برخوردار باشد، هیچ خطری وجود ندارد. ماساژ ماساژ خوب است، و خواهید دید که ماساژ درمانگران متعددی ماساژهای خاصی در دوران بارداری انجام میدهند که هدف از آن تطبيق شکم برآمدهی شماست . برخی از آنها از میزهایی استفاده می کنند که مرکز آن بریده و در آورده شده است تا بتوانید به راحتی رو به شکم، مخصوصا در ماههای آخر بارداری دراز بکشید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد