لیفتینگ صورت چیست و چه عوارضی دارد..؟


لیفتینگ صورت چیست و چه عوارضی دارد..؟

لیفتینگ صورت چیست و چه عوارضی دارد..؟

لیفتینگ صورت

پوست های زیادی را بر می دارند و عضلات صورت و گردن را سفت تر میکنند. اگرچه که این کار جلوی روند پیری را نمیگیرد اما باعث میشود که شما کمی جوانتر به نظر برسید.جوانتر به نظر رسیدن شما بستکی به سن، نوع عمل و نوع زندکیتان دارد و تا چند سال پس از عمل از کسانی که تحت عمل جراحی لیفتینگ صورت قرار نگرفته اند، جوانتر به نظر میرسید. خیلی از زنان در طول عمرشان فقط یکبار این عمل را انجام می دهند ولی عدهای حاضر به انجام دوبارهٔ این کار هستند.عمل لیفتینگ اغلب به طور سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود. طی این عمل پوست های شل هنگامی که پوست به اطراف کشیده شد پوستهای زیادی از خط برش برداشته می شود و دوباره در محل برش پوستها را به یکدیگر رسانده و میدوزند. باند و گازها را در روی صورت و چشمها می گذارند و تمام صورت را با باند اژهای ارتجاعی میبندند. این پانسمان ها به مدت ۴۸ ساعت روی صورت باقی می ماند و پس از آن برداشته میشود. حد اکثر پس از یک هفته باند اژهای کامل را نیز برمی دارند. احتمال کبودی و درد ور-جود دارد که اغلب با قرص های مسکن قابل کنترل است. پس از چند هفته صورتتان شروع به بهبودی میکند. بخیه ها سه روز پس از عمل کشیده میشوند و خط جراحی در بین خطوط عادی صورت وزیر موها پنهان می شود. پس از دو هفته میتوانید به سرکارتان بازگردید، هر چند کبودی تا سه هفته وجود خواهد داشت. پس از انجام عمل لیفتینگ صورت باید هفته ای دو بار صورتتان را با صابونهای ملایم بشوئید و از استفاده از کرم اجتناب کنید چون ممکن است باعث کشیدگی محل بخیه ها بشود. هر چند خیلی از بیماران پس از ۲ الی ۳ هفته به سر کارهایشان برمیگردند اما اگر قرار است در فعالیت های مهمی شرکت کنید بهتر است مدت بیشتری را به استراحت بپردازید. لیفتینگ صورت در افراد متفاوت فرق می کند. زنان جوانتر (کمتر از ۵۵ سال) احتیاج به عمل گسترده ندارند و انجام عمل بطور محدودتری صورت میگیرد و آثار به جامانده کمتر و بهبودی سریعتر است. خیلی از زنان میتوانند همزمان با عمل لیفتینگ صورت ، عملهای زیبایی دیگر، پلک چشم، لایپوساکشن گردن، انتقال چربی، ضخیم کردن لبها، بالا بردن و لیفت ابرو و مقدار کمی هم لایه برداری با لیزر، بسته به نوع مشکل پیری پوست را انجام دهند. نتیجه عمل لیفتینگ صورت حداکثر تا ۱۰ سال باقی میماند. قیمت آن در بیمارستان ها و با پزشکان متفاوت فرق میکند. شما میتوانید در طول مدت عمر تان چند بار این عمل را انجام دهید. بعضی از افراد معتقدند که انجام عمل دوبارهٔ لیفتینگ باعث می شود که صورت از حالت طبیعی خارج شده و ماسکه شود و به این معنی است که پوست با انجام عمل دوباره بیش از حد کشیده میشود. 

لیفت ابرو با مواد چیست ؟

ابرو به عنوان یکی از مولفه های بسیار مهم در زیبایی ما شناخته شده است در واقع این موهای  کوتاه و باریک ، نقش بسیار پر رنگی در زیبایی ما ایفا می کنند . همان طور که می دانید حالت و مدل ابرو از قدیم تا کنون تغییرات بسیاری داشته است . لیفت ابرو با مواد ، تکنیکی جدید برای حالت دادن به ابروها و مرتب کردن آنهاست و به شما در تحقق رویای داشتن ابرو مدل آشفته  و یا به اصطلاح هالیودی کمک می کند . با این متد به راحتی می توان به ابرویی با مدل آشفته و البته مرتب دست یافت .

 

مواد لیفت ابرو چیست ؟

به احتمال زیاد این سوال ذهنتان را به خود مشغول کرده است که اصلا مواد لیفت ابرو چیست . در واقع مواد لیفت ابرو و لیفت مژه ، مواد یکسانی می باشند و در واقع تنها تفاوت موجود میان آنها ، نحوه استفاده از این مواد است . البته مواد لیفت ابرو به این دلیل که ارگانیک و معدنی هستند بعد از تماس با مو های ابرو آن ها را ضخیم تر و مشکی تر می کنند و حالتی منظم  و به شکل هاشوری به سمت بالا به ابروها می دهند .

 

لیفت ابرو با نخ چه تفاوتی با جراحی لیفت ابرو دارد ؟

مدت زمانی که لازم است برای بهبودی و استراحت پس از جراحی لیفت ابرو با نخ در نظر گرفته شود خیلی بیشتر از روش کمتر تهاجمی بالا بردن ابرو با نخ که می باشد . دوره بهبودی لیفت با نخ در نهایت یک هفته می باشد . به علاوه در طول همین دوران بهبود پس از جراحی فرد قطعا باید دردهایی را نیز تحمل کند در حالی که در روش لیفت با نخ چنین چیزی نیست چرا که در فرآیند لیفت ، هیچ برشی ایجاد نمی شود که بخواهد به آن اندازه ایجاد درد کند ،


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد