مبتلایان به ترشحات زنانگی,با رژیم غذایی آن آشنا شوند….


مبتلایان به ترشحات زنانگی,با رژیم غذایی آن آشنا شوند….

مبتلایان به ترشحات زنانگی با رژیم غذایی آن آشنا شوند....

 

رژیم غذایی و نسخه ترشحات زنانگی

مبتلایان به ترشحات زنانگی که تعداد آنها بیشتر از همه بیماران می باشد. و میتوان گفت کهشصت تا هفتاد درصد بانوان و عدهای از دختران به آن مبتلا می باشند. برای بیماری ایشان غذای طبیعی اهمیت  داشته بخصوص میوه جات و سبزی جات و پرهیز از غذاهای محرک و سرخ کرده لازم است.برای جلوگیری از عفونت دستگاه تناسلی مخصوصاً بهداشت مجامعت لازم است. باید قبل ازنزدیکی، حمام رفته خود را تمیز نمایند. این آموزش برای دختران و پسران جوانی که در شرف ازدواج هستند لازم است. حتی ایجاب می کند که کلاسهایی درباره بهداشت این عمل دائر شود. زیرا چنانچه گفته شد ، عفونت های دستگاه تناسلی ادراری فراوان ترین بیماریهای شایع است و سالیانه مقدار زیادی بودجه صرف این کار می شود. از جهت حمشاب شاید بیرون از حد تصور باشد. دانستن نکات بهداشتی مجامعت یا زناشویی همانند مصرف غذای سالم واجب است. زیرا هنگام مجامعت مقداری از قارچها، باکتریها و میکروبهای موجود در کشاله ران و نزدیک دستگاه تناسلی می توانند بوسیله عمل زناشویی بداخل واژن راه یابند . کسانی که از مسافرت آمده اند یا چند روزی دوش نگرفته اند. اگر با همین حال کثیفی پوست بدن، مقاربت کنند میکروبهای فوق را به داخل رحم برده باعث ترشحات زنانگی می شوند.

نسخه ترشحات زنانگی

در جوشانده پوست سبز گردو و یا جوشانده میوه کاج خرد شده و یا در جوشانده مریم گلی و یا در جوشانده خیلی رقیق محلول جفت بلوط بنشینند. از محلول جوشیده آنها داخلی واژن را شستشو نمایند.

نسخه جهت ترشحات عفونی و بد بو

گل ارمنی ۱۰ گرم - تخم خرفه ۱۵ گرم - گلنار ۱۵ گرم - تخم مورد ۱۵ گرم - کندر ۵ گرم. همه را نرم کوبیده بعد از هر غذا یک قاشق مرباخوری با ماست میل نمایند. اگر کپسولهای ۵۰۰میلی گرمی را از پودر سگبینج و شیرخشت پر نموده شب موقع خواب داخل واژن قرار دهند. کپسول حل شده فردای ان روز ترشحات زیادی را با خود خارج می نماید. فرمول کپسول سگبینج بدین قرار است: ۷ گرم سگبینج و ۳ گرم شیرخشت را نرم ساییده . کپسولها را از این دارو پر کنند

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد