مراحل لازم جهت محافظت از کیفیت زندگی درمواجهه با ام اس 


مراحل لازم جهت محافظت از کیفیت زندگی درمواجهه با  ام اس 

مراحل لازم جهت محافظت از کیفیت زندگی در مواجهه با ام اس 

 

با علم به روند غیرقابل پیشبینی اماس، ممکن است بپرسید که مگر میشود از با کیفیت زندگی تان محافظت کنید. پاسخ این سؤال کوتاه است: خودتان باید فرماندهی او اجرای تصمیمات منطقی را در این مورد به عهده بگیرید. بیشتر افراد تمایلی برای پیش بینی وقایع آینده ندارند، ولی بهترین راه برای تضمین راحتی و امنیت، این است که از قبل برای همه چیز مهیا باشیم. بنابراین، عجالتا یک نسخه ی مختصر برای محافظت از کیفیت زندگی: امید برای بهترینها، آمادگی برای بدترین ها.

شما تنها نیستید. در مسیر این بیماری، افراد بسیاری با شما هستند: دانشمندانی که دنبال راه حل می گردند، متخصصان بهداشت که میخواهند در کنارتان باشند تا از شما مراقبت کنند و سازمان های عام المنفعه ی بهداشتی که ارائه دهنده ی اطلاعات و پشتیبانی به شما هستند. این کتاب نیز به عنوان یک راهنمای همراه در این راستا به شما ارائه میشود.

بیماری من چیست دکتر؟

 رسیدن به تشخیص

تشخیص بیماری ام اس کمی شبیه رفتن به دنبال گنج است - باید چیزهای زیادی جمع کنید تا به جایزه برسید - در این مورد به خصوص، به جایزه ی نفر آخر برای اینکه کمی راحتتر به نتیجه برسید، در این فصل در مورد معیارهای تشخیص ام اس بحث می کنیم و تستهای مختلفی را که ممکن است پزشک برای تشخیص و فهمیدن علت بروز علایم و مشکلاتتان ممکن است درخواست کند، شرح خواهیم داد. همچنین توضیح میدهیم که چرا روند تشخیص گاهی این قدر طول میکشد. باور کنید امروزه پزشکان نیز به اندازهی شما برای به دست آوردن جواب درست مشتاقند.

برخلاف گذشته که نمی شد چندان کمکی به مبتلایان ام اس کرد، امروزه دوا و درمان های متعدد مطمئن و مؤثری وجود دارد که باعث می شود سرعت پیشرفت بیماری و امکان بروز ضایعات عصبی دائمی کاهش یابد. بنابراین تشخیص سریع و صحیح، هدف مشترک شما و پزشک است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد