مردان چشم چران بخوانند و بدانند…


مردان چشم چران بخوانند و بدانند…

مردان چشم چران بخوانند و بدانند...

علت چشم چرانی آقایون

سرگردان بودن چشم یا سرگردان بودن دل مردها در حضور زن ها مثل بچه هایی می مانند که داخل یک اسباب بازی فروشی شده باشند. قلبشان پیش یک چیز خاص است اما با اینحال هنوز هم هر چیز جذابی که دوروبرشان باشد را نگاه می کنند.22999_626

مردها موجوداتی بصری هستند مردها به هیچ وجه نمی توانند از تحسین کردن زیبایی زنان خودداری کنند. اما آیا انجام اینکار وقتی پیش همسر یا معشوقه شان هستند درست است؟ مجله سلامت مردان اخیراً رای گیری در این مورد انجام داده است: · 53 درصد گفتند که اگر موردی باشد حتماً نگاه می کنند. · 28 درصد گفتند فقط در موارد بسیار خاص و حتماً با داشتن عینک آفتابی این کار را می کنند. · 19 درصد گفتند که هیچوقت اینکار را نمی کنند چون نمی خواهند همسرشان از دست آنها ناراحت شود. اما برای یک لحظه فکر کنید. زن ها هم از این بدشان نمی آید. درست است؟ منظورم این است که مثلاً آن 7 پرستاری که به خاطر نگاه کردن به پرونده پزشکی جورج کلونی تعلیق شدند لزوماً به خاطر مسائل پزشکی اینکار را نکرده بودند، درست است؟ واقعیت این است که مردها نگاه می کنند و زن ها هم نگاه می کنند. بیولوژی طوری ما را برنامه ریزی کرده است که به دنبال جفتی مناسب خودمان باشیم و کره چشممان یکی از ابزارهایی است که همه ما برای خرید از آن استفاده می کنیم.

اما دیگر وقتش رسیده واقعیت را ببینیم اکثریت خانم ها و آقایون می توانند خیال پردازی بصری را از واقعیت متمایز کنند. درمورد مردها می توانیم بگوییم که بسیاری از مردها اگر وقتی با همسرشان هستند به زنان دیگر نگاه می کنند اصلاً قصد بی احترامی و توهین به او را ندارند. بسیاری از مردها اندام خانم ها را زیباترین دیدنی های دنیا می دانند، درمورد آبشار نیاگارا هم همین فکر را می کنند اما لزومی ندارد که تا آنجا بروند. البته جای انکار نیست که برای بعضی از مردها چشم چرانی قدم اول برای درگیر شدن جدی با آن فرد است. اما چطور می توان مردهایی که هر از گاه چشم چرانی می کنند را از آنهایی که با هدفی خاص اینکار را می کنند تشخیص داد؟ چند نکته هست که باید به خاطر داشته باشید: · یک نگاه صادقانه بهتر از دید زدن دزدکی است. بسیاری از مردان قبول دارند که نگاه می کنند چون می دانند اگر گند کار در بیاید نشانه بی احترامی آنها به همسرشان خواهد بود. مطمئناً مردی که می گوید، "خوب خانمه خیلی خوشگل بود" ممکن است با خشم شدید اما موقتی همسرش روبه رو شود اما بعد از اینکه عصبانیت همسرش فروکش کرد، زن متوجه می شود که شوهرش آدم صادقی است پس خطری او را تهدید نمی کند. از این گذشته با اینکه می توانسته اما به هیچ وجه سعی نکرده چیزی را از او پنهان کند. باید نگران مردی بود که چشم چرانی خود را انکار می کند. اگر مرد چیزی را پنهان کند آنوقت باید نگران شد.

· تاریخ آینده را پیشگویی می کند. وقتی بدانید که مردتان نامزد قبلی خود را چطور انتخاب کرده است می تواند شما را با عملکرد او اشنا کند. اگر او را در یک رستوران یا خیابان ملاقات کرده باشد خیلی ساده بیانگر این است که برحسب آنچه او را جذب کند وارد عمل می شود. اما اگر مردی نامزد خود را در محل کار یا بین دوستان ملاقات کرده باشد مطمئناً نشانه خوبی است. چنین فردی برای برقراری ارتباط نیاز به رابطه معنادار دارد به همین دلیل احتمال بسیار کمی وجود دارد که با دیدن یک زن زیبا جذب شود. · آن زنی که مرد نگاهش می کند لزوماً زنی نیست که می خواهد با او باشد. تفاوت بسیار عمیقی بین یک نگاه کردن ساده و آوردن یک نفر در دنیای خصوصی خود وجود دارد. اگر مردی در خیابان چشم چرانی می کند احتمال خیلی کمی وجود دارد که بخواهد به او نزدیک شود. به نظر اکثر مردان، نگاه کردن به زنان زیبا اصلاً به معنای بی احترامی به همسر یا نامزدشان نیست، آنها با این کار فقط هنر را تحسین می کنند و زنی که بخواهد بیش از حد نسبت به چنین چشم چرانی هایی حساسیت نشان دهد فقط همسرش را به نزدیک شدن به یکی از همین زنان تحریک می کند.

مردان چشم چران

لازم است به آن دسته از مردانی که زنان خارج از خانه را زیباتر از عیال خود می پندارند عرض کنم هنگامی که همسر شما به قصد میهمانی یاشرکت در مجلسی از منزل خارج می شود بدنش را تمیز کرده، موها و صورتش را آرایش کرده و لباس میهمانی که مناسب خارج از منزل است را به تن کرده است. آنگاه او را با زنان دیگر مقایسه کنید. چون اکثر زنانی که شما در کوچه، بازار، خیابان و مجالس مشاهده می کنید همین کارها را با خود کرده و از منزل خارج شده اند. اگر همان زنی که به نظر شما زیباتر از عیال شماست صورتش را بشوید یا زنی که به نظر شما دارای هیکلی زیباست لباس عیال شما را به تن کند. آنگاه متوجه می شوید عیال شما بهترین است و شما از آن آگاه نبوده اید. این ضرب المثل معروف «مرغ همسایه غاز است» را برای اینگونه مردان گفته اند. مطمئن باشید اگر بسیاری از زنان جنتلمن را در مکانی بدون لباس مشاهده کنید از هیکل های نافرم و بی ریخت آنان حالتان به هم میخورد، حتی نفرت از بقیه زنان را در خود احساسن خواهید کرد. لذا توصیه میشود هیچگاه نان خانگی را به نان ماشینی که معلوم نیست آردش از چه گندمی است و به چه طریق و در کجا آرد و طبق چه شرایطی نگهداری شده و با چه دستی خمیر و پخته شده و چه کسی آن را پخته و از چه کیفیتی برخوردار است ترجیح ندهید و این را نیز بدانید که «هر که افتد نظرش در پی ناموس کسان - پی ناموس وی افتد نظر بل هوسان».


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد