مشکلات پوستی و راه های درمانی آن ها


مشکلات پوستی و راه های درمانی آن ها

مشکلات پوستی و راه های درمانی آن ها

 منافذ بزرگ شدهٔ پوست صورت

 برای رفع این مشکل یک بسته مخمر آبجو را با کمی آب لیموترش مخلوط کنید، تا به صورت خمیر در آید. و آن را بر روی پوست صورت خود قرار دهید، تا منافذ آن را محکم کند.

تاولهای پشت بدن

 محل این تاولها را با مایع ظرفشویی بشویید (مایع پاک کننده ظروف). زیرا این مواد از بین برندهٔ چربیها هستند. و در نتیجه برای از بین بردن تاول های پشت و چاک سینهٔ شما نیز مؤثر می باشند. برای این کار مایع پاک کننده را بالیف حمام بر روی محل مورد نظر بکشید. و در نهایت از داروی غیر خوراکی بنزویل پروکسید استفاده کنید.

تاولهای بزرگ ناگهانی۱) سیب زمینی را نصف کرده، و آن را به تمامی صورت خود بمالید.۲) آب سیب زمینی خام را برای ۲۰ تا ۳۰ دقیقه بر روی صورت خود قرار دهید. سپس صورت را با آب سرد بشوید.

پوست تیره و کدر

 ابتدا محلولی که از مقدار مساوی آب سرد و ویچ هزل بدست آمده، را بر روی صورت خود بپاشید. سپس مرطوب کننده های حاوی سفید کننده را به پوست خود بمالید. هیچ وقت ماسکهای صورت را بیش از هفته ای یکبار به کار نبرید. زیرا پوست را پوسته پوسته می کنند.

ران های لک لکی و قرمز

 استخوان ساق پا محل سختی برای اصلاح کردن است. زیرا استخوان آن بر آمده می باشد و تیغ اصلاح صاف است. ابتدا قسمتهای صاف استخوان را اصلاح کرده و سپس به سراغ قسمتهای برآمدهٔ آن بروید. برای سهولت اصلاح از نرم کننده های ماندنی بر روی سر استفاده کنید، تارانها لک لکی و قرمز نشوند. در ضمن بعضی از ژلهای مخصوص اصلاح، موجب حساسیت و یا قرمزی پوست می شوند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد