مشکلات پوست و راه حل های آن


مشکلات پوست و راه حل های آن

مشکلات پوست و راه حل های آن

 

 زائده های سفید

این برآمدگی ها، کیست های چربی کوچکی هستند، که در زیر بالاترین لایه  پوست به وجود می آیند. آنها معمولاً در زیر چشم و قسمت بالای گونه ها دیده میشوند. عینکهای طبی و آفتابی  می توانند یکی از علل بوجود آمدن این زائدهها باشند. زیرا عرق در زیر قاب عینک جمع می شود و اگر علت اصلی همین باشد، بعضی اوقات قاب عینک خود را با مایع ظرفشویی تمیز کنید. به علاوه کرم دور چشم خود را هم بررسی کرده، و کرم بدون چربی دور چشم مشکل شما را تا حدودی حل  خواهد کرد.

ترک های زیر چشم

 پوست اطراف چشم شما نازک ترین و حساس ترین قسمت صورت شماست. یک کپسول ویتامین E را شکسته و به مقدار کافی نرم کننده (در حدود یک انگشتانه) به آن اضافه کنید، و با ضربه های ملایم به زیر چشم بزنید. هرگز این منطقه حساس را مالش ندهید و یا نکشید.

خارش و پوسته پوسته شدن پوست بدن

 در صورت امکان در حمام بدن خود را چرب کنید. برای این کار بعد از دوش گرفتن به نرمی و ملایمت خود را خشک کنید. تا هنوز بدن شما نمدار است، و قابلیت جذب خوبی، دارد با دارد با کرم های  نرم کننده  قوی بدن خود را چرب کنید.

زخم و خراشیدگی ها

را حتی خارش های ساده ای که در موقع اصلاح پاها و بقیه اعضای بدن به وجود می آیند،

می توانند باعث زخمی ناخواسته شوند، برای اینکه به زیبایی پوست شما لطمه وارد نشود، بعد از بوجود آمدن زخم فورا به آن در تحقیقات پزشکی به این نتیجه رسیده اند، که استفاده از آنتی بیوتیکهای موضعی که به عنوان برطرف کننده  عفونت های زخم شناخته شدهاند، التهاب خراش را به حداقل می رسانند، و در عین حال از عفونت آن جلوگیری میکنند.

بریدگی با کاغذ:

مقداری و ازلین به محل سوزش بمالید، تا درد آن تسکین یابد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد