معجزه شگفت آور زنجبیل در  درمان نقرس


معجزه شگفت آور زنجبیل در  درمان نقرس

معجزه شگفت آور زنجبیل در  درمان نقرس

  از بیماریهای گرم و در اثر پر خوری است و درمان آن: ۱) خوردن سرکنگبین شبها ۲) حجامت عام که باعث می شود اسید اوریک بدن تنظیم شود.۳) اما در این بیماری رسوب وجود دارد و لذا حجامت ساکرال، ساق و کعب الارقوب (بین پاشنه) و در نهایت زالوی موضعی انگشت شست پا را انجام می دهیم.

طرز تهیه دارو نقرس با سرکه سیب

کافی است که یک قاشق چای خوری سرکه سیب تصفیه نشده را در یک لیوان آب ریخته و دو تا سه بار در روز آن را بنوشید.اگر این درمان مفید و موثر واقع شد می توانید مصرف سرکه سیب را تا دو قاشق غذاخوری افزایش دهید.

معجزه شگفت آور زنجبیل در نقرس

خواص ضد التهابی موجود در ریشه زنجبیل می تواند در تسکین درد و التهاب موثر باشد. راه های بسیاری برای استفاده از ریشه زنجبیل در درمان نقرس وجود دارد.

روش های درمان با زنجبیل

۱- مقدار مساوی از پودر شنبلیله، پودر زردچوبه و پودر ریشه زنجبیل را کرده و یک قاشق چای خوری از این مخلوط را همراه با آب گرم دو بار در روز مصرف کنید.۲- می توانید یک نصف قاشق چای خوری زنجبیل را به یک فنجان آب جوش اضافه کرده و مخلوط آن را به حداقل یک بار در روز بنوشید.۳- کافی است ریشه زنجبیل را در غذاهای خود اضافه و یا یک تکه خام آن را در روز مصرف کنید.۴- پودر ریشه زنجبیل را با کمی آب ترکیب کرده و به صورت خمیر در آورید، سپس این خمیر را روی بر روی منطقه آسیب دیده ماساژ داده و حدود نیم ساعت صبر کنید. کافی است این کار را یک بار در روز انجام دهید.

مسکن طبیعی برای بیماری نقرس

یکی از عوامل مهم ابتلا به نقرس افزایش اسید اوریک در بدن است. جوش شیرین می تواند به کاهش میزان اسید اوریک و تسکین درد کمک کند.طرز تهیه:مخلوط نصف قاشق چای خوری جوش شیرین را در یک لیوان آب و حداکثر چهار بار در روز و به مدت دو هفته مصرف کنید تا نقرس و دردهای ناشی از آن تسکین پیدا کند البته اگر سن شما بالای ۶۰ سال است نباید بیش از سه بار در روزآن را بنوشید.افراد دارای فشار خون بالا از این روش درمانی استفاه نکنند.

دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد