معجزه ی تسکین دهند استرس و نگرانی…


معجزه ی تسکین دهند استرس و نگرانی…

معجزه ی تسکین دهند استرس و نگرانی...

 

 به اندازه سه فنجان چای غلیظ بابونه دم کنید و به آب وان اضافه کنید. بابونه، خاصیت تسکین دهنده و آرامش بخش دارد و سبب از بین رفتن ناراحتی و اضطراب شما می شود.

پوست چرب

به اب وان ترکیباتی از قبیل لیموترش، پرتقال و گریپ فروت اضافه کنید. اسید سیتریکی یا جوهر لیمو موجود در مرکبات خواص فراوانی دارد از جمله:

۱- باکتریها را میکشد.

۲- آلودگیهای آب را از بین میبرد.

۳- باعث از بین رفتن چربی اضافه بدن می شود.

۴- باعث خوشبو شدن بدن می شود. این روش هم چنین از ضایع شدن میوه هایی که در حال خراب شدن هستند،

پوست خشک

  • جوش شیرین را به آب وان اضافه کنید، و خود را با آن بشویید. جوش شیرین، پوست شما را نرم و مرطوب میکند.
  • ده قطره روغن گل رز را به آبی که با آن شستشو می کنید، اضافه کنید. روغن گل رز خشکی پوست شما را برطرف میکند. اگر می خواهید پوست شما شاداب تر شود، گلبرگهای گل رز را نیز به آب اضافه کنید. این روغن هم بدن را خوشبو می کند و هم از ظاهر شدن ترکهای عنکبوتی شکل بر روی بدن، جلوگیری میکند.

توصیه: همیشه روغن و آب با هم به خوبی ترکیب نمی شوند. برای اینکه آنها بهتر با هم ترکیب شوند، لازم است کمی شیر به آنها اضافه کنید.

نرم کننده های پوست

  • ابتدا سه فنجان بلغور گندم خام را با دو قاشق سبوس گندم و فنجان ژل گیاه صبر زرد مخلوط کنید و قاشق قاشق این مخلوط را در پارچه ململ یا در جوراب ساق بلند تمیز بریزید و به آب شستشو در وان اضافه کنید. سپس خود را با آب وان خوب خیس کنید. در نهایت با کیسه بدنتان را کاملاً بشویید.

* ده عدد چای کیسهای (ginsang) جین سنگ را در یک قوری بزرگ دم کنید. خواص گیاهی جینسنگ موجب لطافت، نرمی و تقویت پوست میشود و از چروکیدگی زودرس پوست، جلوگیری میکند.

* یک بسته ژل ا(gell-o") را به وان آب گرم اضافه کنید. حداقل ۱۵ دقیقه در وان حمام دراز بکشید.

لایه برداری پوست به وسیله  شیرخشک

 یک پاکت شیر خشک را زیر شیر آب وان حمام خالی کنید. اسیدلاکتیک موجود در شیر، سلولهای مرده پوست را از بین میبرد و پوست شما را مانند پوست نوزاد نرم، لطیف و شفاف میکند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد