معرفی برخی ویتامین ها….


معرفی برخی ویتامین ها….

معرفی برخی ویتامین ها....

 

دی اچ ای ای DHEA

نام کامل این ویتامین «دیها در و پیان دروس ترون». این هورمون که توسط غدد فوق کلیوی که در بالای کلیه ها در بدن قرار دارد، ساخته می شود.این مکمل، با شعار جوانی افراد را به سوی خود جلب میکند. این ماده موجب افزایش انرژی و قوای بدنی شده و فواید آن شامل: افزایش قوای جنسی، سخت و محکم شدن پوست و ضخیم و با دوام تر شدن موها میباشد. در گذشته این مکمل فقط به صورت نسخه موجود بوده، ولی در حال حاضر می توان آن را به راحتی تهیه کرد. دستورالعمل این مکمل بدین صورت است که ابتدای سن ۲۵ سالگی تا به ۵ سالگی روزی ۲۵ میلیگرم از آن را .بیل کنید و بعد از ۵۰ سالگی مقدار تجویز شده را تا ۵۰ میلی گرم افزایش دهید.

ویتامین E

این ویتامین به عنوان یک تقویت کنندهٔ پوست شناخته شده است. از جمله خواص این ویتامین می توان به درمان بافت زخمی و تغذیه بنیان های شیمیایی آسیب دیده اشاره کرد. این ماده قبل از آنکه اثرات بیماری بر روی پوست ظاهر شوند، آن را درمان میکند.

اکنسی ECHNACEA

این ویتامین به فعال کردن سلولهای ایمنی بدن کمک میکند. شما هنگامی که به ویروسی مبتلا شوید، و یا احساس سرماخوردگی کردید، این ماده را مصرف کنید. همچنین این ویتامین برای درمان مشکلات پوستی از قبیل: جوش ها، سوختگی ها، زخمها، سوزش، کهیرها، گزیدگی حشرات، و اگزما کاربرد دارد. منتهی این دارو را به همان مقدار که نیاز است به کاربرید، تا اثرات مخرب افزایندهای نداشته باشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد