قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / مقصر اصلی در مشکلات زناشویی مرد است یا زن ….؟؟!
مشکلات زناشویی
مشکلات زناشویی

مقصر اصلی در مشکلات زناشویی مرد است یا زن ….؟؟!

مقصر اصلی در مشکلات زناشویی مرد است یا زن ….؟؟!

 

مشکلات پس از ازدواج 

اگر چند نکته ساده را رعایت کنید ، می‌توانید از مشکلات همیشگی اول ازدواج جلوگیری کنید و ببینید سال  اول ازدواج هم می‌تواند سرشار از آرامش و شادی باشد
تازه عروس و دامادها، در سال اول ازدواج‌شان اتفاقات عجیبی را تجربه می‌کنند. گاهی مشکلات غیرمنتظره، آن هم در آغاز زندگی که قرار بود با آرامش و عشق همراه باشد، همه آرزوها را به‌‌هم می ریزد و زن و شوهری که قرار بود همراه هم باشند را از هم دور و دورتر می کند.

اگر شما هم با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنید و احساس می کنید ازدواج‌تان آن‌طور که دوست داشتید، پیش نرفته، قبل از هرچیز فراموش نکنید مشکلات شما هیچ وقت با روی برگرداندن از شریک زندگی‌تان حل نمی‌شوند. پس برای درک مشکلات و پیدا کردن راه‌حل‌شان با هم متحد شوید و راه حل دشواری‌ زندگی زناشویی‌تان را بیرون از آن رابطه جست‌وجو نکنید.

با همسرتان برای پیدا کردن راه حل بیرون آمدن از بحران، مذاکره کنید. در مورد انتظارات‌تان از رابطه و زندگی مشترک صحبت کنید و زمانی که به یک نظر مشترک می رسید آن‌را جدی بگیرید.

مقصر در مشکلات زناشویی

اگر اتفاق و یا حادثه ای در خانه پیش آمد، نباید هرکس بدنبال مقصر بگردد و هنگامی که به عنوان همسر در یک خانه قرار گرفتند، یعنی در همه حال حتی هنگامی که مشکل پیش آمده شریک هستند و نمی توانند بگویند مقصر فلان موضوع یا اتفاقی، دیگری است.

اگر مردم در مسابقات فوتبال دیده اند که پس از شکست تیم، مربی سعی می کند با مقصر نشان دادن داور و یا کشور میزبان و یا بداقبالی، خود را از بار مسئولیت خارج سازد (شما مثل او نباشید) بلکه او باید قبول کند که شکست خورده و همه اعضا تیم به نحوی در این شکست سهیم هستند و با وحدت همگانی و همدلی به رفع نواقص و معایب پرداخته و اشکالات را برطرف کنند.

شما هم در کاشانه خود با تعاون و همکاری به این مهم برسید.

مطلب پیشنهادی

سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها 

نقش تغذیه در سلامت دندان ها    بطور کلی نقش تغذیه در دندانپزشکی را می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *