مناسبترین راهکار درمانی در رابطه با سیر خاص بیماری ام اس


مناسبترین راهکار درمانی  در رابطه با سیر خاص بیماری ام اس

مناسبترین راهکار درمانی در رابطه با سیر خاص بیماری ام اس

 

* به کسانی که ناگهان شروع به گریستن می کنند اطمینان خاطر بدهید. ممکن است مردم، درست همان موقع که شما احتیاج به آرامش فکری دارید، ناگهان شروع کنند به گریستن، خاطر جمعشان کنید که داروهای مؤثر زیادی برای درمان ام اسی در دسترسی است و شما با حداکثر توانتان، توصیه هایی را به کار می بندید تا از خودتان مراقبت کنید.

همچنین می توانید به آنها بگویید مانعی ندارد حدود پنج دقیقه به اتفاق همدیگر به خاطر ام اسی عزا بگیرید، ولی بعداً ترجیح میدهید راجع به دیگر مسائلی که ممکن است در زندگی برای شما و آنها پیش بیاید، صحبت کنید. این گزینه، به خصوص در مواردی مفید واقع میشود که از نظر خلقی آن انرژی را ندارید که روحیهی فرد غمگین را در مورد بیماری تان تقویت کنید.

* بسته به میزان اطلاعاتی که میخواهید با طرف در میان بگذارید، می توانید در مورد اینکه ام اس چه تأثیراتی بر شما دارد، توضیح دهید. این فرصت خوبی است که شرح دهید، ممکن است حالتان از صبح تا غروب یا از یک روز تا روز دیگر چقدر دستخوش تغییر شود. همچنین  شاید بخواهید احساستان را در مورد علایمی که قابل مشاهده نیست جمله خستگی شدید، بیحسی یا سوزن سوزن شدن، درد یا مشکلاتی در رابطه با حافظه و توجه، به دیگران ابراز کنید.

اگر علاقه دارند در مورد هریک از علایمی که به آن دچارید یا هر فرد مبتلا به اماس درگیر آن است بیشتر بدانند، میتوانید منابعی به آنان معرفی کنید. درمانهای «عوام فریبانه» و داروهای «معجزه گر»: در پاسخ به توصیه هایی مبنی بر اینکه چه دارویی را استفاده کنید، چه درمانی را امتحان کنید، یا چه غذایی را بخورید یا نخورید، بهترین راه حل معمولاً این است که شما و نورولوژیستتان در تعامل با یکدیگر، مناسبترین راهکار درمانی را در رابطه با سیر خاص بیماری و علایم شما، انتخاب کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد