موارد احتیاطی در استفاده از داروهای افزایش میل جنسی


موارد احتیاطی در استفاده از داروهای افزایش میل جنسی

موارد احتیاطی در استفاده از داروهای افزایش میل جنسی

 

زمانی که از داروی تزریقی برای این کار استفاده می کنید، این موارد احتیاطی را  مد نظر داشته باشید:

* پریاپیسم (Priapism) نعوظی که به مدت طولانی استمرار داشته باشد با این داروها میتواند رخ دهد. مهم است که دوز تجویزی دارو را رعایت کنید و زمانی از داروی مزبور استفاده کنید که پزشکتان آن را توصیه کرده باشد - در این موارد دوز بیشتر دارو ممکن است جواب بهتری ندهد. نعوظی که بیشتر از چهار ساعت طول بکشد، میتواند آسیب جبران ناپذیری را به الت تناسلی وارد کند (بنابراین اگر دچار چنین مشکلی شدید، سریعا با پزشکتان تماس بگیرید).

در تقریبا ۱۰ - ۷٪ مردان یک بافت جوشگاهی (اسکار (Scar)) (به شکل یک توده یاندول (module)) در محل تزریقشان به وجود می آید. بههرحال، رعایت روشهای تزریق درست، این احتمال را به مقدار زیادی کاهش میدهد. اگر دچار یک چنین بافت جوشگاهی شدید، مهم است که دربارهی آن با پزشکتان صحبت کنید تا به صورت مناسبی بتوانید درمان شوید، زیرا پیشرفت این بافت جوشگاهی میتواند منجر به کج شدن آلت تناسلی شما گردد. خوشبختانه این بافت معمولاً پس از قطع تزریقات، خودش از بین میرود.

گزینههای دیگر درمان اختلالات نعوظ شامل درمان جراحی کاشت پروتز آلت است که به صورت مکانیکی باعث نعوظ می شود نه به صورت شیمیایی و یا استفاده از یک لولهای تخلیه شونده که دور آلت قرار میگیرد و میتواند برای آلت شلی، حالت نعوظایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهی همه ی این گزینهها به کتاب مالتیپل اسکلروزیسی: و نوشته ی Rosalind kalb (انتشارات Demos Medical ۲۰۰۶) مراجعه کنید.

به خاطرهمه عاشقان

به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به اوج لذت جنسی همیشه لازم نیست ابتدا حالت تحریک و برانگیختگی رخ دهد. گاهی یک در آغوش کشیدن ساده و کوچک هم درحالی که فکر می کنید هیچ تحریکی ایجاد نکرده، میتواند منجر به وقوع انزال گردد.

است که در گاهی به هرحال، برانگیختگی و توانایی شما مختل نیست و مشکلی ندارد. در عوض، علایم دیگر ام اس ، در این بین باعث اختلال فعالیت جنسی شما می شود. اگر مشکل شما این مورد است، هر کاری که برای رفع مشکل از دستتان برمی آید، انجام دهید. مسائل و راه حلهای زیر را در این رابطه مد نظر قرار دهید:

خستگی میتواند باعث شود مسائل جنسی در قعر اولویتهای فرد قرار بگیرد. به هرحال، درمان مؤثر خستگی انرژی بیشتری به شما برای این کار می دهد. طرحی بریزید که در آن فعالیتهای جنسی برای اوقاتی از روز تنظیم شود که در آن مواقع انرژی بیشتری دارید - حتی اگر این حرف بدین معنی باشد که صبح کمی زودتر از خواب برخیزید تا قبل از اینکه کار روزانه شروع شود، فرصت داشته باشید.

سفتی یا اسپاستیسیته میتواند از قرار گرفتن در یک وضعیت راحت جلوگیری کند. قابلیت انعطاف پذیری کلید حل این معماست. میتوانید در این رابطه از یک سری ورزشهای کششی یا داروهای کاهش دهندهی سفتی استفاده کنید تا اسپاسم کم شده و اندام هایتان جهت حرکت نرم شود

مشکلات مثانه می تواند مانعی برای فعالیت جنسی محسوب شود. برای جلوگیری از بروز حوادث آزاردهنده (و برای اینکه در آرامش خیالی به سر ببرید) قبل از فعالیت جنسی، مثانه ی خود را با ادرار کردن یا از طریق کاتتر، تخلیه کنید. اگرچه بعضی از شریکهای زندگی دورنمای مشکلات ادراری را نسبتا ناخوشایند میدانند، ولی اکثرا بعد از فهمیدن قضیه و آگاهی یافتن از آن و اینکه شما چگونه در پی درمان و مدارا کردن با آن هستید،مسئله را با روی باز می پذیرید.

ضعف می تواند فعالیت جنسی را مشکل و خسته کننده کند. ایده ی خوبی است که در زمان فعالیت جنسی ببینید کدام وضعیت بیش از بقیه برای عضلات ضعیفتان مناسب است. به عنوان مثال قرار گرفتن در بالا نسبت به وضعیت پشت به زمین خسته کننده تر است یا قرار گرفتن به پهلو ممکن است از سایر وضعیتها راحت تر باشد. این مثال یکی از شرایطی آن فکر خلاقانه میتواند کمک کننده باشد -- چون همیشه عادت داشته اید .


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد