قالب وردپرس درنا توس
خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / موثرترین گیاهان در ضد عفونی کردن دستگاه تنفس در طب سنتی
ضد عفونی کردن دستگاه تنفس
ضد عفونی کردن دستگاه تنفس

موثرترین گیاهان در ضد عفونی کردن دستگاه تنفس در طب سنتی

موثرترین گیاهان در ضد عفونی کردن دستگاه تنفس در طب سنتی

 

ضد عفونی کردن دستگاه تنفس:

 • به منظور ضدعفونی کردن دستگاه تنفس  از پیاز، آب جوشاند ه ی براسیون، آب جوشانده ی کاکوتی، آب جوشانده ی گل خطمی سفید استفاده کنید. بخاراوکالیپتوس هم در این مورد بسیار مفید خواهد بود.
 • برای از بین بردن مضرات ریزگردها و پیشگیری از عوارض آنان در هنگام تنفس از یک سری مواد طبیعی کمک گرفته ایم با ما همراه باشید.

  چه برای از بین بردن خاک و ریزگردهای مضر موجود در محیط از محصولات پاک کننده استفاده کنید یا صرفاً در معرض مواد سمی و قارچ‌هایی که روزانه با آن‌ها روبرو هستیم قرار بگیرید یک مسئله غیرقابل انکار است که این مواد بالاخره راهی به سیستم تنفسی شما باز می‌کنند. افزون بر این برای بسیاری از افرادی که از مشکلات تنفسی مانند آسم یا بیماری مزمن انسداد ریه رنج می‌برند مواجه با مواد مذکور عوارض بسیار ناخوشایندی خواهد داشت.hee521-4

  اما بسیاری از این مشکلات با مصرف مواد گیاهی به پاک شدن شش‌ها و تنفس آسان‌تر کمک خواهد کرد که natural news در گزارش اخیر خود به برخی از این گیاهان اشاره کرده است:

  ارگانو: کارواکرول و رزمارینیک اسید از ترکیبات موجود در اورگانو است که به منظور کاهش حساسیت و کمک به جریان هوا در راه‌های وابسته به بینی مفید است. این گیاه ضد احتقانی طبیعی است که به عنوان افزودنی طعم دهنده به غذا نیز استفاده می‌شود.

  نعناع و روغن نعناع: منتول موجود در نعناع به تسکین عضلات تنفسی کمک می‌کند که این امر مشکلات نفس کشیدن را از بین می‌برد. این گیاه همچنین به عنوان ضد حساسیت عمل کرده و برای از خشکی درآوردن و احتقان مناسب است.

  پالموناریا: این گیاه بوته‌ای که بومی اروپا و آسیای غربی است دارای خواص آنتی‌اکسیدانی قوی است. اسیدهای موجود در آن تأثیر فوق العاده‌ای در حفاظت از شش و کمک به کارکرد صحیح سینه دارند. این گیاه همچنین از خاصیت خلط آوری نیز برخوردار است.

  اکالیپتوس: فواید این گیاه از سال‌های دور در فرهنگ‌های مختلف مورد استقبال قرار گرفته است. این محبوبیت به دلیل توانایی اکالیپتوس در کاهش ناراحتی نای، باز کردن راه‌های سینوس و از بین بردن احتقان است. تمامی این ویژگی‌های به دلیل وجود سنئول، ترکیب شیمیایی کلیدی در اکالیپتوس است که این گیاه را برای تنفس راحت سودمند ساخته است.

مطلب پیشنهادی

درمان یبوست

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی   پیوست از یک جانشینی و خوردن غذای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *