موهای خود را طبیعی و بدون ضرر رنگ کنید…


موهای خود را طبیعی و بدون ضرر رنگ کنید…

موهای خود را طبیعی و بدون ضرر رنگ کنید...

 

نکاتی در مورد رنگ  کردن موها در منزل

شما میتوانید موهای خود را در منزل با کیفیت عالی رنگ کنید. رنگ موها به آسانی، موها را رنگ کرده و در عین حال که ظاهری طبیعی به موهای شما میبخشند، قابل اعتماد هم هستند.

همیشه قبل از رنگ کردن به موهای خود، نرم کننده بزنید.

سعی کنید دو روز بعد از شامپو کردن موها، آنها را رنگ کنید. با این کار رنگ موی بهتری بدست می آید، و از آن جایی که پوست سر شما بعد از شامپو کردن حساس می شود، این وقفه بعد از شستشوی موها باعث میشود که روند رنگ کردن موها راحتتر طی شود، و به علاوه چربی طبیعی پوست سر شما، موها را در برابر مضرات رنگ مو حفاظت میکند.

توصیه: شما می توانید به راحتی رنگ مویی که بر روی دستهای شما و در بالای پیشانی در هنگام رنگ کردن بوجود آمده را با خاکستر مرطوب سیگار پاک کنید، و از نتیجه عالی آن لذت ببرید.

رنگ موهای طبیعی

برای تیره کردن رنگ موها چه شما رنگ مویی تیره را می توانید به طور موقتی با رنگهایی که از چای، گردو و قهوه بدست می آیند، بوجود آورید.

۱) چایی را غلیظ دم کرده، و در آخرین آبکشی روی موهای خود بریزید.

 ۲) ابتدا یک فنجان گردوی خرد شده را با یک فنجان آب بجوشانید. سپس مواد را صاف کرده، و بر روی موها بر یزید. ۳۰ دقیقه صبر کرده و در نهایت موها را شامپو کنید.

 ۳) یک قهوه نوع اسپرسو و یا هر قهوه غلیظ دیگری را دم کنید و بر روی موهای خشک خود بریزید. بگذارید قبل از شامپو کردن، این ماده برای ۳۰ دقیقه بر روی موها باقی بماند. سپس موها را شامپو کنید. این کار موجب میشود که سایه های برجسته درخشانی، بر روی موهای سیاه و قهوهای تیرهٔ شما بوجود آید.

۴) ابتدا 2/1فنجان سرکه را با  4/1فنجان سس سویا مخلوط کنید، تا به موهای تیرهٔ شما سایه های برجسته و نامحسوسی بدهد(سس سویا نه تنها حاوی پروتئین است بلکه موها را محکم کرده و همچنین ته مایه قهوهای رنگی نیز به موها میدهد). بعد از ریختن این مواد بر روی سر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید، و سپس موها را کاملاً شستشو دهید.

۵) اگر موهای قرمز رنگی دارید، لفنجان آب زغال اخته را برای بهتر شدن قرمزی رنگ موها در آخرین آبکشی بر روی سربریزید این کار موجب می شود که سایه روشن های ظریف قرمز رنگی، به موهای تیره بدهد.

برای روشن کردن موهاچه کنیم؟ ابتدا ۱ فنجان بابونه غلیظ دم کنید، و بگذارید تا ولرم شود. سپس آنها را بر روی موهای خشک بپاشید، و یا با شانه بر روی موها بکشید. ۲۰ دقیقه بگذارید بر روی سر باقی بماند.

6) اگر امکان داشت در این مدت در زیر نور آفتاب بنشینید) در نهایت موها را شامپو کرده، و آبکشی کنید.  این کار رنگ مو را زیباتر میکند، و سایه روشنهای ظریفی به موهای بلوند و قهوهای روشن میبخشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد