موهای فرفری و راه های مراقبت از آن..


موهای فرفری و راه های مراقبت از آن..

موهای فرفری و راه های مراقبت از آن..

 چگونه بدون استفاده از فرشش ماهه موهای خود را فردار کنیم؟

 اولین باری که یک آرایشگر با چنگالی به سراغ من آمد، من نمیدانستم هدف او از این کار چیست؟ به هر حال من آنقدر در حرفهٔ زیبایی کار کرده ام که تا نتیجه نهایی کاری را نبینم، قضاوت نمی کنم. این مورد از مواردی بود، که نمی توانستم باور کنم که بتوان حتی موهای صاف را با چنگال فردار کرد. شما خودتان هم میتوانید این کار را انجام دهید. ابتدا چنگال آشپزخانه ای را برداشته و کمی از موهای خود را جدا کرده، و به دور چنگال بپیچید(همانند زمانی که مشغول خوردن ماکارونی هستید). سپس موها را با اسپری مو، اسپری کنید و با سشوار آن حلقه را خشک کنید. گرمای موجود در فلز چنگال، فری با دوام و موج دار بوجود می آورد. برای جلوهٔ بیشتر موها این کار را با چند حلقهٔ دیگر موی خود، و یا تمامی موهای خود انجام دهید.

توصیه: اگر در آرزوی داشتن موهایی فرفری هستید، و موهای شما صاف و لخت است، از آرایشگر خود بخواهید برای این کار از قیچی فر استفاده کند. با این قیچی آرایشگر شما میتواند موهایتان را در عین موج دار کردن، حجم آن را هم زیاد کند، بدون آنکه از هیچ نوع مادهٔ شیمیایی استفاده کند.

چگونه از موهای فردار خود محافظت کنیم؟

 اگر موهای خود را فر شش ماهه کردهاید، و یا خود به خود موج دار است، این نوع موها نیازمند مراقبت های بخصوصی است.

1- به نرم کننده های ماندنی بر روی سر اعتماد کنید. چون موها کمتر وز می شوند، و راحتتر میتوانید آنها را حالت دهید. موهای فردار، به علت بافت خشنی که دارند، زودتر وز می کنند.

 ۲- برای داشتن موهایی خوش حالت بهتر است، موهای فردار را به جای برس کشیدن، شانه بزنیم و اگر امکانپذیر بود، اجازه دهیم موها خود به طور طبیعی خشک شوند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد