مو و تکنیک های آن…


مو و تکنیک های آن…

مو و تکنیک های آن...

 

چگونه موهای خود را زردرنگی کنیم؟

 ابتدا یک ظرف کامل تقویت کنندهٔ مو را با 2/1 انس (هرانس ۲۸ گرم) آب مخلوط کرده و مادهٔ به دست آمده را به پانس یک حجم ۲۰ تایی آب اکسیژنه اضافه کنید. مادهٔ حاصله را روی موهای خود بریزید تا تمامی سطح موهای شما را بپوشاند. ده دقیقه بگذارید این مواد بر روی سر شما باقی بماند. سپس سر خود را شامپو کرده، و آبکشی نمایید.

چگونه موهای خود را پف کرده و پرپشت نشان دهیم؟

برای این کار سر خود را وارونه برگردانید، و با انگشتان خود با شدت ریشه های مو را مالش دهید. در همین حالت با اسپری مو، موها را اسپری کنید. وقتی سر خود را بالا می آورید، موهای شما پرپشت تر نشان داده می شود.

چگونه موهای خود را صاف کنیم؟

همراه با سشوار به آرامی موها را برس کشیده، و صاف کنید. گرمای سشوار، موجب از بین رفتن موج های موی شما می شود.

با پف کردگی بیش از حد موهاچه کنیم؟

وقتی هوا خیلی مرطوب باشد، موهای فرفری و یا موج دار میتوانند به هر طرف پخش شوند،و در نتیجه حجم آنها خیلی زیاد می شود. شما میتوانید از نرم کننده های مو، برای رفع این مشکل استفاده کنید. این نرم کننده ها، موها را سنگین کرده و از حجم آنها می کاهند. بیشترین استفاده را از فرآورده های زیبایی موهایتان بکنید.

چگونه شامپوی کمتری مصرف کنیم؟

برای این کار، ابتدا با انگشتان خودکار را شروع کنید. شامپو و دیگر محصولات آرایشی را بهتر است قبل از ماساژ دادن بر روی موهایتان، آنها را در کف دست خود بمالید.خیلی از خانمها، شامپو را مستقیماً از ظرفش بر روی سر خود میریزند. این کار نه تنها به هدر دادن پول و شامپوی شما می انجامد، بلکه این مواد بطور یکنواخت بر روی سر شما ریخته نمی شود. دستورالعملهای محصولات آرایشی را ابتدا بخوانید، و بعد به آنها عمل کنید.

 بعضی از محصولات آرایشی، زمانی که موها خیس هستند کاربرد بهتری دارند، و در عوض برخی دیگر هنگامی که موها خشک هستند، نتیجهٔ بهتری به همراه دارند.

توصیه: مواد موجود در محصولات آرایشی را بررسی کرده، تا بتوانید مناسبترین نوع را که باموهای شما سازگار است انتخاب کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد