نابودی همیشگی زگیل ها و تب خال


نابودی همیشگی زگیل ها و تب خال

نابودی همیشگی زگیل ها و تب خال

 

زگیل ها

 ابتدا یک کپسول ویتامین A را بشکافید، و سپس آن را با چند قطره آب لیموترش مخلوط کنید. سپس محلول بدست آمده را مستقیماً بر روی زگیل قرار دهید.

تب خال

  • داروهای بسیاری برای درمان تب خال وجود دارد ولی اگر هیچ یک از آنها در دسترس نبود، قرص آسپیرینی را کمی مرطوب کنید و بر روی محل مورد نظر قرار دهید. دارو را حداقل برای مدت ۳ دقیقه بر روی تب خال نگه دارید.

  اطراف و خود محل تب خال را تمیز و خشک کنید، تا باکتریهای موجود در محل از بین بروند.

  • در طول درمان از رژیمی سبک پیروی کنید، و از خوردن شکلات، مغزها و یا دسرهای ژلاتینی پرهیز کنید. این نوع غذاها تب خال را تحریک کرده و موجب سرایت آن به قسمتهای دیگر پوست می شود.

خوشبوکننده های دهان بعد از خوردن غذا

  • یک لیوان آب را همراه با مقداری آب لیموترش میل کنید.
  • زبان خود را مسواک بزنید.
  • خوردن سیب را فراموش نکنید، تا ذرات باقیماندهٔ غذای دهان شما را تمیز کند.

دندانهای زرد و کثیف

مقداری جوش شیرین را با آب اکسیژنه به عنوان تمیزکنندهٔ فوری بر روی دندانهای خود بمالید. توجه داشته باشید که این مواد بر روی قسمتهای حساسی لثه مالیده نشود.

عرق کردن کف دستها

 پودر ضد عرق را بر روی کف دست های خود بمالید، و یا به آنها عطر بزنید.

تغییرات سریع صورت

 - ابتدا یک سفیدهٔ تخم مرغ را به آرامی بر روی تمامی صورت خود بزنید. تا زمانی که این ماده بر روی صورت خشک نشده است، ماهیچه های صورت را حرکت ندهید. سپس به آرامی مواد اضافی روی صورت را پاک کنید. این ماده تا زمانی که صورت خود را بشوید، آن را محکم نگه می دارد.

 - کرم هموروئید ورم گونه ها را منقبض و کوچک میکند، و همچنین پف کردگی زیر چشم و افتادگی آرواره را کاهش میدهد. از مواد تشکیل دهندهٔ کرم خود اطمینان حاصل کنید. زیرا تنها نوعی از آن قابل استفاده برای زیر چشم است که حاوی مخمر آبجو و روغن کبد کوسه باشد.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد