نحوه ی بهینه سازی امکانات برای یک بارداری سالم


نحوه ی بهینه سازی امکانات برای یک بارداری سالم

 نحوه ی بهینه سازی امکانات برای یک بارداری سالم

 

با جزئیات بیشتری به بیماریهای گوناگون ژنتیک و روشهای آزمایش آنها می پردازیم

آن دسته از شما که استفاده از تخمک یا اسپرم اهدایی را در نظر دارید، به یاد داشته باشید که س ابقه ی ژنتیکی اهداکننده به همان اندازهی سایر موارد بیولوژیکی والدین اهمیت دارد. تا آنجا که می توانید تحقیق کنید.

نگاهی به ریشه های قومی و نژادی: معاینه ی پیش از بارداری شما شامل سؤالاتی درباره ی والدین و تیره ی پدربزرگها و مادربزرگهایتان هم است

نه به این خاطر که پزشک شما فضول است، به دلیل آنکه برخی از مشکلات موروثی، در جماعت خاصی متمرکز شده است. به علاوه، مزیت فهمیدن چنین مشکلاتی قبل از بارداری، آن است که اگر شما یا همسرتان در معرض خطر یکی از این مشکلات هستید، زمان بیشتری برای کسب اطلاع و بررسی تمام راه های انتخابی خود در اختیار دارید.

ارزیابی وضعیت سلامت کنونی اکثر زنانی که بارداری را در پیش دارند، کاملا سالمند و مشکلی ندارند که بتواند بر بارداری تأثیر بگذارد. با وجود این، یک قرار معاینهی پیش از بارداری بسیار مفید است ، زیرا زمان برنامه ریزی و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی بهینه سازی امکانات برای داشتن یک بارداری سالم و بدون مشکل فرا رسیده است.

می توانید از نحوه ی دستیابی به وزن ایده آل بدن خود و نحوه ی شروع یک برنامه ی ورزشی مناسب و مصرف ویتامین های دوران بارداری به همراه فولیک اسید شروع کنید. اسید شروع کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد