قالب وردپرس درنا توس
خانه / درمان بیماری ها با داروهای گیاهی / نسخه ایی کامل برای درمان سرطان..!!
سرطان
سرطان

نسخه ایی کامل برای درمان سرطان..!!

نسخه ایی کامل برای درمان سرطان..!!

مر هم سرطان

خردل، تخم انجره، زراوند طویل، کف دریا، اوشق، مقل از هر کدام برابر نرم کوبیده در روغن زیتون خمیر کرده مقداری موم آب کرده اضافه نموده ضماد نمایند. برای شستشوی زخم های سرطانی گزنه، پرسیاوشان، آب پیاز هر یک را به تنهائی جوشانده با آب آن زخم را شستشو نمایند، ضماد پوست اسب آبی یا آرد گرسنه به محل تومور مفید است.

نسخه برای شستشوی زخم های سرطانی: از تمام داروهای خشک کننده میتوان استفاده کرد مثل آنزورت، ریشه ایرسا، گزنه و صمغ انجدان.

زخم های پیشرونده

این زخم ها در اثر میکروب مخصوصی به وجود آمده در ۲۴ ساعت اول باعث نفوذ و خورده شدن نسج شده به طوری که در همان وحله اول باعث گود شدن زخم ها می گردد.

درمان:

گرداگرد محل زخم را اگر به سوزانند از پیشروی آن جلوگیری می شود. درون زخم را باآب جوشیده و سرکه رقیق شده به شویند تا ازاله عفونت و قطع رطوبت شود سپس گل ارمنی را کوبیده در برگ پخته شده کلم با کمی سرکه و مقداری روغن گل ریخته ضماد نمایند.

سیاه شدن عضو (کانگران)

بطوری که گفته شد در این بیماری خون به عضو مربوطه نمی رسد لذا تغذیه مختل شده، کم کم باعث پوسیدگی و مردگی نسوج آن میگردد که در وحله اول بایستی هر چه زودتر داروهایی که باعث انبساط عروق می شوند داده شود. در مراحل پیشرفته، بیماری لاعلاج شده گاهی لازم می شود که عضو قطع گردد.

داروهای زیر در مراحل اولیه بیماری مؤثر است زخم را با آب جوشانده پیزر به شویند یا شستشوی زخم را با آب جوشیده گزنه ادامهداده، سپس روی آن کوبیده پوست و برگ انجدان به پاشند و مرهم زیر را روی تومور یا زخمقرار دهند.

نسخه:

مغز گردوی سوخته ۵ دانه خون سیاوشان ۵ گرم مرد ارسنگ ۱۰ گرم آنزورت ۱۰ گرم وسمه ۵ گرم صبر زرد ۵ گرمهمه را نرم کوبیده در ۱۰۰ گرم روغن زیتون پخته، ضماد بمالند.

مطلب پیشنهادی

درمان یبوست

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی

دوای یبوست از نسخه های طب سنتی   پیوست از یک جانشینی و خوردن غذای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *