نسخه ایی کامل برای پرپشت کردن موها و تقویت آن


نسخه ایی کامل برای پرپشت کردن موها و تقویت آن

نسخه ایی کامل برای پرپشت کردن موها و تقویت آن

موهای خود را زیاد و پر پشت نمائید

علاوه بر دستورات فوق و مبارزه با کلسترل برای پر پشت کردن و زیاد نمودن موی خود باید تا میتوانید از سبزی ها استفاده نمائید مانند: نعنا، شاهی یا تره تیزک یا بولاغ اوتی - برگ کلم، تربچه، و از همه بهتر شنبلیله را پخته و به غذاهای روزانه خود اضافه کنید تا دارای موهای زیاد و پرپشت شوید.

سبزیها دارای آهن و هورمون های مخصوصی هستند و این هورمون های نباتی مخصوصا شنبلیله زیاد است مانند. خیار، هویج، پیاز، کلم و ترب دارای گوگرد هستند که غذای مو میباشد چلتوک و سبوس علاوه بر داشتن ویتامین، دارای سیلیس نیز میباشد و این سیلیس برای استحکام مو لازم است و ویتامین های (ب) موجود در ماست و سبوس برنج و سبوس جو و گندم در مبارزه با کلسترل نقش مهم و اساسی دارند ولی کافی نیستند و بایستی با وسائل دیگر نیز بآن کمک کرد تا کلسترل بکلی رام شده و دست از خصومت برداشته نوکری فرمانبردار شما باشد.

روغن دانه انار مناسب موهای نرم

روغن دانه انار حاوی اسید پونیسیک است و به همین دلیل، تارهای شل و ول و آویزان مو را جان می بخشد و دوباره سازی می کند. می توانید این روغن را با مقداری روغن زیتون مخلوط کنید تا ترکیب رقیق تری به دست آید و بتوانید از فواید هر دو روغن، بهره مند شوید.

روغن رزماری مناسب موهای کم پشت

آهن، کلسیم و ویتامین B موجود در روغن رزماری، آن را به معجونی فوق العاده تبدیل کرده که به شفافیت، جوانی، پرپشتی و رنگ مو کمک می کند. این روغن، قابل تلفیق با هر نوع روغن دیگر است و پیازمو را تحریک می نماید.

روغن بادام شیرین مناسب موهای مواج

این روغن هم مانند سایر دانه های روغنی حاوی ویتامین های A، B و E است. روغن بادام شیرین موخوره را ترمیم می کند، جریان خون را در پوسته سر تنظیم می نماید و به همین دلیل، موجب پرپشتی موها می شود و موها را شفاف و براق می کند. اسیدهای چرب موجود در این روغن، محافظ موها در مقابل اشعه فرابنفش هستند.

روغن آواکادو مناسب موهای خشن

روغن آواکادو سرشار از انواع پروتئین و اسیدهای آمینه است و ویتامین های A، D و E در سطوح بالایی در آن یافت می شوند. پروتئین های موجود در این روغن، شکاف های بشره مو را پرمی کنند و به این ترتیب، موها قوی و محکم می شوند و در آینده دچار موخوره یا ریزش نخواهند شد.

روغن زیتون مناسب موهای پرپشت

این روغن به طراوت موها کمک می کند و آنتی اکسیدان ها و اسیدهای چرب امگا 3 موجود در آن، موجب تقویت موها می شود و آنها را خوش حالت و براق می کند. روغن زیتون سنگین است و به همین دلیل، در مورد موهای پرپشت و خشن بهتر جواب می دهد.

معجزه سبوس برنج

هر نوع مویی که دارید، از مصرف روغن سبوس برنج و روغن شاهدانه غافل نشوید. سبوس برنج حاوی ویتامین E است و به همین دلیل، بشره مو را تقویت و از خردشدن مو و شکستن آن جلوگیری می کند. این روغن بو ندارد و شما بدون کوچک ترین نگرانی می توانید آن را به پوست سر و موهایتان بمالید. روغن شاهدانه هم سرشار از اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب امگا3، پروتئین و مواد معدنی است که به تقویت و زیبایی موهایتان کمک شایان توجهی می کنند.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد