نسخه ی درمانی کامل سلامت و زیبایی موها…


نسخه ی درمانی کامل سلامت و زیبایی موها…

نسخه ی درمانی کامل سلامت و زیبایی موها...

 

عملکرد شامپو

 نوع شامپویی که شما مصرف میکنید میتواند به طور چشمگیری بر حالت موی شما تأثیر بگذارد. شما میتوانید از شامپوهای روزانه برای تمیز کردن موهای خود استفاده کنید. این کار حجم درخشندگی و قابلیت کنترل موهای شما را افزایش میدهد. شما حتی میتوانید شامپوهایی با کیفیت عالی را با اضافه کردن یکی یا دو ماده به شامپوی معمولی خود بدست آورید. با این کار شامپوهای ارزان را به شامپوهای بسیار مفید و با کارکرد عالی تبدیل کرده اید.

دستورالعملهای برای ضخیم کردن موهای سر

  • یک بسته ژلاتین را به 4/1 فنجان شامپو اضافه کرده، و سر خود را با آن بشویید.
  • ابتدا 2/1 فنجان سرکه را با 2/1 فنجان آب لیموترش مخلوط کرده، و بر روی موها بریزید. سپس موهارا برای مدت ۱۵ دقیقه در یک حولهٔ داغ بپیچید. بعد موها را با شیشه ماء الشعیر شستشو دهید، و نهایت موها را شامپو کرده و از نرم کننده استفاده کنید.

راههای درخشان کردن موهای سر

 4/1 فنجان آب لیموترش را با 2/1 فنجان آب برای موهای روشن و 4/1 فنجان سرکه را با 2/1فنجان آب برای موهای تیره مخلوط کرده، و با آن موها را آبکشی کنید. شما میتوانید هر دوی این مواد را به عنوان آخرین آبکشی موهای خود، بعد از به کار بردن نرم کننده های معمولی استفاده کنید.

دستورالعملی برای تقویت موی سر

 یک عدد تخم مرغ را با شامپوی خود مخلوط کنید، و بگذارید برای مدت ۱۵ تا ۱۰ دقیقه بر روی سر شما باقی بماند. سپس موها را بشویید.

 توصیه: شستشوی موها را با آب ولرم انجام دهید، چون آب داغ باعث بسته شدن تخم مرغ ها بر روی سر شما می شود.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد