قالب وردپرس درنا توس
خانه / دانستنیهای مفید پزشکی و رژیم غذایی / نقش مهم زن در زندگی زناشویی
زن در زندگی زناشویی
زن در زندگی زناشویی

نقش مهم زن در زندگی زناشویی

نقش مهم زن در زندگی زناشویی

 

زنانی که خود را حقیر می دانند 

گروهی از زنان خود را کوچک و حقیر شمرده و دائما فکر می  کنند که در چرخه زندگی مرد است که کمان بزرگتر و اساسی تر را تشکیل می دهد و این احساس حقارت و بی شخصیتی و بی اهمیتی نه تنها قبل از ازدواج بلکه بعد از ازدواج هم دائماً آنها را همراهی می کند و پس از گذشت چند ماهی از ازدواج از خود می پرسند چه اتفاقی افتاد؟

چرا ازدواج هم نتوانست مرا خوشبخت کند؟ چگونه این بدبختی برای من پیش آمد؟ کدام قسمت مسئله غلط بود؟

اگر شما هم جزء این گروه زنان هستید مدتی فکری کنید و میزان مهارت  شخصیتی، لیاقت، توانایی در تصمیم گیری و عزت نفس خود را بررسی کنید.

هر چقدر درصد این توانایی در شما بیشتر باشد کارآیی و استقلال شخصیتی شما بیشتر خواهد بود و راحت تر درک خواهید کرد که هیچ کس سبب ساز شادی و کامل کننده شخصیت شما نیست غیر از خود شما.

هر قدر بیشتر به خود متکی باشد.راحت تر می توانید درک کنید که یک مرد شاید بعضی از احتیاجات شما را رفع کند ولی هرگز قادر نیست تمام مشکلات با شما را پاسخگو باشد. اگر  فکر می کنید حتماً یک مرد باید کامل کننده شخصیت شما باشد و با سعی و کوشش فردی خود قادر نیستید این تکامل شخصیتی را برای خودتان پیش بیاورید سخت در اشتباهید زیرا محال است مردی علاوه بر شخصیت فردی خودش نیمه دیگر شخصیت زنی را یدک بکشد و پس از ازدواج به او بدهد تا کاملش کند.

اگر زن این چنین راجع به خود و مردان فکر کند هرگز نمی تواند انتخابی صحیح و منطقی داشته باشد زیرا مردی با ظاهر آراسته و لباس اطو کشیده شده با یک دسته گل و یک انگشتر الماسی و با لاف زدن از رشادت و مردانگی خود به راحتی او را مجذوب خود کرده و خیلی سهل و آسان با احساسات و عواطف او بازی می کند و پس از مدتی او را همانند کالای دست دوم رها کرده و منجلاب زندگی را برایش عمیق تر و دامنه بدبختی را وسیع تر می کند.

 

مطلب پیشنهادی

محاسبه سن جنین

چگونگی محاسبه ی سن جنین در رحم مادر …

چگونگی محاسبه ی سن جنین در رحم مادر …    پس از هفته ی ۱۴ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *