نکاتی مهم در تعویض پوشک و لباس نوزاد


نکاتی مهم در تعویض پوشک و لباس نوزاد

نکاتی مهم در  تعویض پوشک و لباس نوزاد

 

بالاخره، روز ترخیص از بیمارستان فرا می رسد و می توانید نوزاد خود را به خانه بیاورید. لازم است لباس هایی برای تعویض نوزاد بیاورید تا در خانه بپوشد. می توانید لباسهای بسیار زیبایی برای نوزادان بخرید.

ولی به خاطر داشته باشید نوزادان به تعویض مکرر پوشک نیاز دارند، بنابراین لباس هایی انتخاب کنید که به راحتی باز و بسته شود و پوشاندن و درآوردن آنها راحت باشد. . از همه مهم تر آن است که برای بردن نوزاد خود به خانه، یک صندلی مخصوص ماشین داشته باشید که در حد قابل توجهی از آسیب دیدن نوزادان جلوگیری می کند. و نمی توانیم از توصیه به آن چشم پوشی کنیم. در ایالات متعددی، صندلی ماشین یک ضرورت قانونی قبل از ترخیص نوزاد از بیمارستان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای انتخاب صندلی ماشین مناسب، در برخی موارد، مادر قبل از نوزاد آماده ی ترک بیمارستان می شود؛ برای مثال، زمانی اتفاق می افتد که نوزاد نارس به دنیا آمده است و برای رشد و تکامل قبل از ترک بیمارستان، به زمان نیاز دارد. همچنین زمانی می تواند اتفاق بیفتد که نوزاد زردی داشته و به نوردرمانی در بیمارستان نیاز داشته باشد. (بعدا در این فصل در مورد زردی آگاه می شوید.) رفتن به خانه بدون نوزادتان به هر دلیلی که باشد، ممکن است به شما و همسرتان احساس ناامیدی زیاد و پوچی بدهد. در صورت بروز چنین مسئله ای، بدانید احساساتتان کاملا طبیعی است.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد