نکانی کلیدی درباره بارداری و مسافرت با هواپیما 


نکانی کلیدی درباره بارداری و مسافرت با هواپیما 

نکانی کلیدی درباره بارداری و مسافرت با هواپیما 

 

یک بطری آب به همراه خود داشته باشید و به طور مکرر آب بنوشید.

هوای درون هواپیما همیشه بسیار خشک است. (یک بار خلبانی به ما گفت رطوبت نسبی در هواپیماها اساسا پایین تر از صحرای «صحرا» است. هواپیما قادر به حمل آب کافی برای بالا نگه داشتن رطوبت نیست، زیرا آب اضافی موجب افزایش وزن بیش از حد بار می شود. از آنجا که هوای هواپیما بسیار خشک است، ممکن است به سادگی در پروازهای طولانی دچار کم آبی بشوید. همچنین نوشیدن آب بیشتر اطمینان می دهد به طور مکرر از جای خود بلند شوید تا به دستشویی بروید، و از جمع شدن خون در پاهای  جلوگیری می کند.

لازم نیست در مورد فلزیابهای فرودگاه یا هریک از فلزیاب های دیگر نگران بشوید، زیرا از تشعشعات یونیزه استفاده نمی کنند. تسمه نقاله ای که پس از شما چمدان هایتان را حمل و کنترل می کند، از تشعشعات یونیزه استفاده می کند؛ هرچند به شما توصیه نمی کنیم بالای پیشخان بروید و خود را از میان دستگاه عبور دهید.) اگر به هنگام پرواز مستعد حالت تهوع هستید و در گذشته مصرف درام آمین را مؤثر دانسته اید، مصرف میزان عادی آن در دوران بارداری بلامانع است.

اگر برای سفر به مناطق گرمسیری، جایی که بیماریهای خاصی شایع است، برنامه ریزی کرده اید، شاید مایل باشید قبل از سفر واکسینه شوید. ولی با پزشک خود در مورد بی خطر بودن واکسن مورد نظر در دوران بارداری مشورت کنید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد واکسن ها، به فصل ۱ رجوع کنید.)


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد