نگاهی به تغییرات روش زندگی در دوران بارداری 


نگاهی به تغییرات روش زندگی در دوران بارداری 

نگاهی به تغییرات روش زندگی در دوران بارداری 

 

روش زندگی شما در دوران بارداری به طور اجتناب ناپذیری تغییر می کند. ممکن است در مورد انجام برخی از کارهایی که پیش از بارداری خود به طور منظم انجام میدادید، از خود سؤال کنید آیا هنوز انجام آنها درست است یا نه. این بخش اطلاعاتی را در مورد فعالیت ها، مثل رنگ کردن موی سر در دوران بارداری، رفتن به سونا و وان های آب داغ، رفتن به سفر و زمان آن، و ادامه به کار فراهم می کند.

به خود رسیدن با درمان های زیبایی هنگامی که دوستان یا بستگان خبر بارداری شما را می شنوند، احتمالا به شما می گویند چقدر زیبا به نظر می رسید یا چه تلألو مادرانه ی زیبایی پیدا کرده اید. و شما نیز، احساس زیبایی بیشتری می کنید؛ گرچه بعضی از خانم ها کاملا احساسی مخالف دارند. شاید از ایجاد تغییرات جسمانی که در بدنتان اتفاق می افتد، احساس ناراحتی کنید. در هر صورت، اگر مانند اکثر بیماران باشید، شاید در این فکر باشید که آیا ادامه ی عادت های متداول زیبایی شما در طول دوران بارداری بی خطر است یا نه. در این بخش، به آن ها می پردازیم و شما را از خطرات احتمالی آنها آگاه می کنیم

بوتاکس: ایمنی بوتاکس درمانی در دوران بارداری و شیردهی ناشناخته است. توصیه ی ما چیست؟ از زیبایی تلألو بارداری در دوران بارداری لذت ببرید، و بوتاکس را بگذارید برای بعد .

لایه بردارهای شیمیایی: اسیدهای آلفا - هیدروکسی، ترکیب اصلی در لایه بردارهای شیمیایی است. این مواد به صورت موضعی عمل می کند، ولی مقادیر کمی از آنها جذب سیستم گردش خون شما می شود. هیچ اطلاعی مبنی بر بی خطر بودن لایه بردارهای  شیمیایی در بارداری پیدا نکرده ایم. احتمالا بی خطر است، ولی در صورت تمایل، با پزشک خود مشورت کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد