نگرانی های خانم ها در مورد زایمان سزارین


نگرانی های خانم ها در مورد زایمان سزارین

نگرانی های خانم ها در مورد زایمان سزارین

 

 شناخت عللی برای نگرانی اکثر خانم هایی که سزارین انجام داده اند، بدون هیچ مشکلی بهبود می یابند. در بعضی موارد، به هرحال، ممکن است به سرعت و به راحتی سلامتی خود را به دست نیاورید. در صورت مشاهده ی هریک از موارد زیر، با دکتر خود تماس بگیرید:

 در صورتی که درد جای برش یا شکم شما به جای کاهش افزایش یابد و در صورتی که مقدار زیادی خون یا خونابه از محل برش تراوش کند / در صورتی که بیشتر از ۳۸ درجه ی سانتی گراد تب داشته باشید در صورتی که محل برشتان باز شود کارها تمام نشده است: تغییرات بیشتر بعد از زایمان بسیاری از جنبه های زندگی بعد از زایمان، چه طبیعی باشد چه سزارین، یکسان است.

حالا که دیگر باردار نیستید، بدنتان شروع به بازگشت به وضعیت قبل از بارداری می کند و دستخوش تغییرات زیادی میشوید. عرق کردن مانند یک تازه مادر اگر علیرغم داشتن یک نوزاد جدید در خانه، برنامه ای تنظیم کنید که در هر ساعتی از شب بخوابید، ممکن است متوجه شوید خیس از عرق بیدار می شوید.

حتی در طول روز نیز، ممکن است متوجه بشوید که در حد قابل ملاحظه ای بیش از حد معمول عرق می کنید. این عرق کردن بسیار شایع است و به نظر می رسد به دلیل تغییرات سطح هورمون هایی است که در بدن شما برای بازگشت به وضعیت غیر بارداری صورت می گیرد و بسیار شبیه به عرق کردن های شبانه و گرگرفتگی های دوران یائسگی، به خاطر افت میزان استروژنی است که خانم ها با آن مواجه می شوند. تا زمانی که عرق کردن با تب مربوط نباشد، مشکلی وجود ندارد. ظرف یک ماه آتی یا در همین حدود از بین می رود.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد