نگرانی های پزشکی خودتان در مورد ام اس را برطرف کنید


نگرانی های پزشکی خودتان در مورد ام اس را برطرف کنید

نگرانی های پزشکی خودتان در مورد ام اس را برطرف کنید

 

حفظ رمز لذت بردن از مسافرتتان این است که برای انعطافپذیری و خلاقیت در کارها آمادگی داشته باشید. هرچه اشتیاق شما برای انطباق فعالیتهایتان با نیازهای ناشی از ام اسی بیشتر باشد، میتوانید به مکانهای بیشتری بروید و لحظات خوش بیشتری داشته باشید.

از تجربه های دیگران استفاده کنید.

اگرچه ممکن است احساس کنید درست مثل یک کاوشگر بیباک که وقتی برای اولین بار بخواهد جایی را کشف کند خود را به مخاطره میاندازد، شما هم علیرغم ابتلا به ام اسی، با رفتن به یک مسافرت طولانی خود را به خطر میاندازید، ولی به خاطر داشته باشید افراد مبتلا به ام اس بی شماری، قبل از شما این کار را کردهاند - بنابراین باید از تجربههای آنها سود ببرید.

نگرانی های پزشکی خودتان را برطرف کنید.

چیزی در صورت داشتن هرگونه نگرانی راجع به مسافرت، آن را بی پرده با نورولوژیستتان  در میان بگذارید. اگرچه احتمال بروز یک اورژانس پزشکی در رابطه با ام اس خیلی بعید است، اما صحبت کردن در مورد اینکه زمانی که از خانه دورید، اگر دچار عود شدید، چه کار باید بکنید و با چه کسی صحبت کنید، باعث به وجود آمدن احساس بهتری در شما خواهد شد

به یاد داشته باشید که گرما و فعالیت بدنی بیش ازحد، میتواند موقتا باعث تشدید علایم بیماری تان شود، بنابراین قبل از اینکه عجولانه به این نتیجه برسید که دچار یک عود حقیقی شدهاید، قدری تأمل و استراحت کنید تا حرارت بدنتان فروکشی کند. عفونتها نیز میتواند موجب بدترشدن علایم ام استان گردد، بنابراین اگر در معرض ابتلا به عفونتهای ادراری هستید، از پزشکتان بخواهید داروهای لازم را علاوه بر مدیریت هزینههای یک مسافرت، مهم است انرژی تان را نیز مدیریت تجویز کند تا در صورت نیاز آنها را مصرف کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد