قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای مخصوص مردان / نگران نباشید, انزال زودرس درمان دارد….
نگران نباشید, انزال زودرس درمان دارد....
نگران نباشید, انزال زودرس درمان دارد....

نگران نباشید, انزال زودرس درمان دارد….

نگران نباشید, انزال زودرس درمان دارد….

انزال زودرس یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان بویژه در مردان جوان است. علل بروز این عارضه متنوع است و اغلب از اضطراب (ترس از حاملگی ناخواسته، ترس از سرایت بیماریهای مقاربتی، ترس از مرد حساب نشدن، یا حتی صرفا ترس از غیراخلاقی بودن عمل) ناشی می شود.

این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که اکثر مردان قادرند ظرف حدود دو دقیقه بعد از شروع آمیزش به اوج لذت جنسی و حالت انزال (ارگاسم) برسند، در حالی که زنان ندرتاً به این زودی به این حالت می رسند. بنابراین آمیزش جنسی مطلوب تقریباً همیشه بستگی به مردان دارد که یاد بگیرند چگونه رسیدن به این نقطه اوج را به تأخیر بیندازند تا با همسر خود هماهنگ شوند. .

درمان: روش های متعددی وجود دارد که مردان میتوانند با فراگیری آنها مانع رسیدن خود به اوج لذت جنسی و حالت انزال شوند. نیازی به ذکر نیست که در تمرین این روشها باید همسر فرد نیز نسبت به این مسئله احساس همدردی کند، بنابراین ارتباط شخصی .خوب اهمیت دارد روش «توقف و شروع» مستلزم تحریک آلت تناسلی با دست یا از طریق آمیزش جنسی تا رسیدن به اوج لذت و حالت انزال است. سپس تحریک به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه متوقف می شود (حتی اگر عقب کشیدن لازم باشد) و بعد دوباره شروع می شود.

این عمل سه یا چهار بار تکرار می شود و بعد از آن اجازه داده می شود که انزال روی دهد. با تجربه مکرر و وجود یک همسر فهیم، مرد فرا میگیرد که دوره آمیزش را بدون مختل کردن آن، طولانی کند.با روش «اعمال فشار» نیز می توان از تحریک آلت تناسلی جلوگیری کرد. در این روش محل اتصال سر به تنه آلت ۳ تا ۴ ثانیه فشرده می شود. این عمل از رسیدن به اوج لذت جنسی و حالت انزال جلوگیری می کند و کمی حالت نعوظ را کاهش میدهد. بعد از مدت کوتاهی ممکن است آمیزش جنسی از سر گرفته شود. مواد بی حس کننده متنوعی را میتوان در آلت تناسلی برای به تأخیر انداختن حالت انزال، به کار برد. این مواد معمولاً همراه با کاندوم استفاده می شوند تا از بی حس کردن همزمان همسر شخص جلوگیری شود. تمرین این روشها قبل از آمیزش جنسی احتمالا اقدام معقولی است.

ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی در مردان به صورت عدم توانایی در ایجاد یا حفظ حالت نعوظ مطلوب برای آمیزش جنسی، تعریف می شود. تصور می شد که ۹۰ درصد این مشکلات منشأ روانی دارند یعنی ناتوانی جنسی در اثر افسردگی، اضطراب، عدم اعتماد به نفس، یا در بسیاری موارد خستگی از شریک جنسی، ایجاد می شود. در حال حاضر تصور می شود که حدود نیمی از این موارد منشأروانی دارند، و بقیه در اثر مشکلات عضوی ایجاد می شوند. با مسن شدن جمعیت مردان این درصد بدون شک بیشتر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

جلوگیری طبیعی توسط مرد

روش های جلوگیری از باروری توسط مردان

روش های جلوگیری از باروری توسط مردان   در حال حاضر دو روش پیشگیری از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *