اصول لباس پوشیدن در زمان ها و مکان های مختلف …


اصول لباس پوشیدن در زمان ها و مکان های مختلف …

اصول لباس پوشیدن در زمان ها و مکان های مختلف ...

 

هر لباسی را کجا و چه وقت بپوشیم؟

وقتی در نوع مهمانی شک دارید، بر روی لباس خود کت بپوشید.  لباس اضافه تر پوشیدن همانند این است که کارت بیمه را همیشه همراه داشته باشید. وقتی نمیدانید که دیگران در این مهمانی چگونه لباس میپوشند، برروی بلوز و شلوار خود کت زنانه ای بپوشید. در آوردن کتی اضافی در مهمانی، راحتتر از آن است که بیش از اندازه عریان باشید.

باز بودن بیش از حد یقه، برای مهمانی های روز مناسب نیست.

لباسهای یقه باز خود را در میهمانی های شب بپوشید. وقتی که لباسهایمان بطور اتفاقی هماهنگ می شوند. همهٔ ما با جور شدن اتفاقی لباسهایمان روبرو شده ایم، ولی این نباید بصورت سر هم بندی کردن لباس بنظر آید. بین لباس پوشیدن اتفاقی و نوع شلخته وار آن تفاوت وجود دارد. برای مثال ژاکت های گرم کن به سالن های ورزشی اختصاص دارد، نه محل کار.

اندازه و مناسب بودن لباس، از هرچیزی مهم تر است.

شلوار

 هر خانمی سایز متفاوتی برای شلوار دارد، و برای هر زنی هم مدل شلواری خاص خود وجود دارد. نکتهٔ مهم این است که شما باید وقت زیادی برای پیدا کردن شلواری مناسب هیکل خود، صرف کنید. در هنگام خرید شلوار، به اتاق پرو بروید و خود را در سه جهت در آینه برانداز کنید. شاید مدلهایی پیدا کنید که بهتر از مدلهایی که تا به حال پوشیده اید، مناسب اندام شما باشد.

  • افرادی که باسن صافی دارند، میتوانند با جیبهایی درشت در پشت شلوار، این مشکل را حل کنند.
  • افرادی که باسن آنها برآمده است، باید شلوارهایی با کمر رها و آزاد بپوشند.
  •   رانهای بزرگ، با شلوارهای پاچه گشاد و کمربندهای شل بهتر بنظر می آیند.
  • برای شکمهای بزرگ و جلو آمده، شلوارهایی کشدار و یا بنددار مناسبتر هستند.
  • زنانی که رانهای بزرگی دارند و یا چاق هستند، باید به دنبال شلوارهایی با جنسی نازک و سبک باشند.
  • برای پهن تر نشان دادن رانهای لاغر، بهتر است شلوارهایی با جنس کلفت و محکم پوشید. و حتی الامکان شلوار شما آستر دوزی شده باشد.

توصیه ۱) هنگام خرید شلوار، ابتدا کفشهایی که همیشه می پوشید را به پا داشته باشید، و بعد  به دنبال شلوار مورد نظر خود بگردید.

توصیه ۲) بهتر است هنگام خرید شلوار، معدهٔ شما خالی باشد، چون هنگام پرو راحتتر شلوار را بپوشید، و از سایز شلوار خود مطمئن تر باشید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد