هزینه های احتمالی بیماران مبتلا به ام اس


هزینه های احتمالی بیماران مبتلا به ام اس

هزینه های احتمالی بیماران مبتلا به ام اس

 

در اینجا به ذکر بعضی از هزینه ها میپردازیم که میتوانید در موردشان چاره ای بیندیشید (حتی اگر هیچ کدام از این موارد اصلا رخ ندهد):

هزینههای پیشبینی نشده بدون شک یک چالش واقعی است. بهترین راهکار این ایجاد تغییرات جزئی در منزل برای آنکه حتی الامکان فعال باقی بمانید؛ این تغییرات جزئی - مثلاً عریض کردن درگاهها به منظور تردد ویلچر یا ساختن یک گذرگاه شیبدار - می تواند پرهزینه باشد، اما مسلما به هزینه اش میارزد.

درمانهای پزشکی یا توانبخشی که توسط بیمه ی شما تحت پوشش قرار نمیگیرد؛ همانطور که میتوانید تصور کنید این هزینه ها میتواند مبالغ قابل توجهی را تشکیل دهد. شرکت بیمه ی شما، به عنوان مثال، ممکن است زیربار پوشش هزینه ی جلسات فیزیوتراپی یا ماساژدرمانی که برای اسپاستیسیته (سفتی) شما مفید است، نرود. یا ممکن است جهت کاهش خستگی یا افزایش قوای جسمانی تان بخواهید در کلاسهای ژیمناستیک یا ورزشی شرکت کنید. اگرچه این هزینهها مربوط به بیماری ام اس است، اما ظاهرا بایستی از جیب خودتان پرداخت شود.

تغییرات در پوشش بیمه ای

این روزها بیمه یک هدف متحرک محسوب می شود - صنعت با چنان سرعتی در حال دگرگونی است که نمی شود ان را از حرکت باز ایستاند. شرکتها می توانند مزایایی را که ارائه می دهند تغییر دهند؛ همچنین کارفرمای شما میتواند سهمی از حق بیمه را که باید خودتان بپردازید، سال به سال افزایش دهد.

حتا بدتر از آن، بعضی از کارفرمایان این روزها از عقد قرارداد بیمهای که به صورت فراگیر شما را تحت پوشش قرار دهد خودداری میکنند، یا بیمهای را به شما معرفی مینمایند که پوشش آن خیلی مختصر است و شما مجبورید بیشتر هزینهها را از جیب خودتان بپردازید. به با شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از بروز اتفاقات غیرمنتظره و ناخوشایندی که بسیار ممکن است رخ دهد، خط مشی بیمه و همینطور دستورالعملهای جدیدی را که از طرف کارفرما یا شرکت بیمه اعلام می شود، به دقت مطالعه کنید.


دیدگاه خود را مطرح فرمایید . وظیفه ماست که به سوالات شما پاسخ دهیم

پاسخ دیدگاه شما ایمیل خواهد شد