قالب وردپرس درنا توس
خانه / بیماریهای کلیه ومجاری ادرار / همه چیز درباره کیسه صفرا!!!!
کیسه صفرا
کیسه صفرا

همه چیز درباره کیسه صفرا!!!!

همه چیز درباره کیسه صفرا!!!!

غده چرکین کیسه صفرا

گاهی ممکن است آن قدر غده های چرکین در سر کیسه صفرا به وجود آیند که بیمار را به هلاکت رسانند. گاهی ممکن است این غده های چرکی حتی پزشک را نیز به اشتباه بیندازند و او گمان به سرطان ببرد، در صورتی که فقط غده ها چرکی هستند نه چیز دیگری.

برای برطرف کردن غده چرکین کیسه صفراء آب زرشک سیاه، البالو، آب غوره، آشی آبغوره، آب شاه توت، آب جوشانده چهار ترشی، تمرهندی، تمر کجرات، لیمو عمانی و زرشک سیاه با مصرفطولانی مفید خواهد بود.

التهاب کیسه صفرا

التهاب کیسه صفرا به دو صورت حاد و مزمن وجود دارد و در اکثر قریبا به اتفاقی موارد همراه با سنگ کیسه  صفرا روی می دهد. التهاب کیسه  صفرا یکی از شایع ترین علل و موارد جراحی شکم محسوب می شود لذا به طور معمولی در بسیاری از مواقع که سنگ کیسه صفرا دارید به طور موازی با آن ظهور التهاب کیسه  صفرا را نیز خواهید داشت که از عللی شایع دردهای حاد در قسمت فوقانی شکم می باشد.

التهاب حاد کیسه صفرا

واژه  التهاب حاد کیسه  صفرا به حساسیت و درد زیر دنده راست گفته می شود به دنبال انسداد مجرای صفراوی کیسه  صفرا (سیستیک) و در نتیجه اتساع ماجرا و کیسه صفراوی و همچنین التهاب و ایجاد عفونت در آن به وجود می آیدانسداد و التهاب معمولاً پس از ایجاد سنگ صفراوی و مسدود شدن مجاری توسط آن ها به وجود میآید که در ۹۰ درصد موارد وجود.

مطلب پیشنهادی

عفونت کلیه چیست

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!

عفونت کلیه را سریعا درمان کنید!!   ادرار به طور طبیعی ضد عفونی شده و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *